دیکشنری لانگمن

دانلود “دیکشنری لانگمن” برای اندروید و آیفون

کد مطلب : 77215زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال دیکشنری انگلیسی به انگلیسی هستید، در ادامه این گزارش از نمناک می توانید “دیکشنری لانگمن” را برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون دانلود کنید.

دانلود دیکشنری لانگمن برای اندروید

مطالعه زبان انگلیسی و یادگیری آن همواره یکی از اصلی ترین مشکلات علاقمندان یادگیری زبان دوم می باشد که برای آن ممکن است گاها هزینه های بسیار زیادی را بپردازند. اما در کنار یادگیری جمعی (کلاس های آموزشی) باید در طی یک برنامه ریزی اصولی و موثر اقدام به مطالعه و یادگیری کلمات بر اساس جایگاهی که در جمله باید استفاده شوند را نیز خودمان یادبگیریم.

با این حال برای این چنین آموزش هایی نیاز به هزینه نیست و خودمان می توانیم در مقابل آینه بایستیم و تمرین کنیم که با یک برنامه ساده می توانید این نیاز را برطرف کنید. اما زمانیکه بحث از دانلود اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی میافتد، طبیعتا صدها برنامه در این زمینه هستند که شما از آنها می توانید نهایت استفاده را داشته باشید.

دیکشنری لانگمن

اما اصلی ترین برنامه ای که شما می توانید به آن نهایت اعتماد را داشته باشید، باید خودش یک منبع و یک مرجع باشد که دیکشنری لانگمن (longman dictionary) نیز هم یک منبع و یک مرجع اصولی در یادگیری زبان انگلیسی است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با این برنامه به همراه لینک های دانلود برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون آشنا سازیم. همراه ما باشید.

قابلیت های دیکشنری لانگمن

اگر تاکنون از این دیکشنری استفاده نکرده باشید هم طبیعتا از دوستان و نزدیکانتان تعاریفی را در این مورد شنیده اید. دیکشنری لانگمن همان گونه که گفته شد، دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که در ادامه به اصلی ترین قابلیت های آن اشاره خواهیم کرد؛

 1. دیکشنری جامع بیش از 230 هزار کلمه
 2. دیکشنری انگلیسی به انگلیسی
 3. حاوی تلفظ صوتی
 4. درج تصویر در برخی از کلمات
 5. استفاده از کلمه جستجو شده در کلمات مختلف
 6. ترقی مهارت گرامر
 7. ترقی تلفظ صحیح کلمات
 8. جداسازی تلفظ آمریکایی و بریتانیایی
 9. محیط کاربری ساده و آسان
 10. طراحی جذاب
 11. مشاهده تاریخچه جستجو
 12. راهنمای نحوه استفاده از برنامه
 13. مشاهده کلمات پیشنهادی در حین جستجو
 14. ترقی مهارت شنیداری

لینک های دانلود برنامه دیکشنری لانگمن

دیکشنری لانگمن

تا این قسمت با قابلیت های بی نظیر و برخی تعاریف از دیکشنری لانگمن آشنا شده اید و خوشبختانه این دیکشنری برای دو سیستم عامل اندروید و آیفون عرضه شده است که شما می توانید این برنامه را از دو فروشگاه اصلی گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید. توجه داشته باشید که نسخه های اصلی این برنامه پولی است و می توانید اقدام به خرید اشتراک این برنامه نمائید و طبیعتا این هزینه در مقابل نکات و جملاتی که در این برنامه به شما آموزش داده می شوند، ناچیز می باشد. برای دانلود این برنامه بر روی لینک های زیر کلیک کنید؛

دانلود آخرین نسخه دیکشنری لانگمن برای اندروید و آیفون

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی