هادی کاظمی و میرطاهر مظلومی
فصل اول مسابقه شب های مافیا با حضور بازیگران مرد سینمای ایران به جدال پایانی رسید و به زودی فینالیست های این فصل معرفی خواهند شد.

فصل اول شب های مافیا به بخش پایانی رسید

مسابقه شب های مافیا به کارگردانی سعید ابوطالب رئالیتی شوی جدید نمایش خانگی است که با حضور هنرمندان سینمای ایران مقابل دوربین رفته است.

فصل اول این مسابقه با حضور بازیگران مرد سینمای ایران مقابل دوربین رفت و به جدال پایانی رسید و فصل دوم این مسابقه در حال ساخت است.

فینالیست فصل اول شب های مافیا به زودی مشخص میشود

با توزیع قسمت سوم از فصل اول مسابقه شب های مافیا، این رئالیتی شو به جدال آخر فصل اول رسید و چهار نفر از هنرمندان این گروه به عنوان فینالیست معرفی خواهند شد.

بازیگران شب های مافیا

محمدرضا علیمردانی، رضا شفیعی جم، بیژن بنفشه خواه، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی، بهرنگ علوی، مجید واشقانی، عماد طالب زاده، محمدرضا هدایتی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، هومن حاجی عبداللهی و کاوه خداشناس بازیگران مرد فصل اول شب های مافیا بودند که در یک مسابقه جذاب به رقابت با یکدیگر پرداختند.

بازیگران شب های مافیا

فصل دوم مسابقه شب های مافیا با حضور بازیگران خانم مقابل دوربین رفته است و به زودی آماده توزیع در شبکه نمایش خانگی میشود.

هادی کاظمی

محمدرضا علیمردانی گرداننده یا لیدر بازی است که هدایت بازی را در دست دارد و در هر فصل 12 هنرمند به رقابت با یکدیگر می پردازند.

محمدرضا علیمردانی و محمدرضا هدایتی

در مسابقه شب های مافیا سه گروه از هنرمندان( یک گروه آقا و دو گروه خانم) در سه فصل با هم به رقابت می پردازند و از هر فصل 4 نفر راهی مرحله فینال میشوند.

حامد آهنگی و سیدجواد هاشمی

فصل اول شب های مافیا به ایستگاه پایانی نزدیک شد

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی