اپلیکیشن نوبار
اسباب کشی یکی از کارهایی است که همیشه وقتی با آن رو به رو میشویم بسیار سخت به نظر میرسد. در این مقاله میخواهیم یک راهکار آسان و مطمئن را به شما معرفی کنیم .

اسباب کشی با اپلیکیشن و وبسایت نوبار

نوبار یک استارت آپ در حوزه ی اسباب کشی و حمل بار است که تلاش میکند مشکلات زمان اسباب کشی را به حداقل برساند. ایده ی این کسب و کار زمانی به فکر بنیان گذار خود رسیده است که خود درگیر یک اسباب کشی بوده و مشکلاتی که در آن اسباب کشی به وجود آمده از جمله بهانه آوردن راننده بر سر قیمت ، درخواست انعام اجباری کارگران و شکسته شدن جارو برقی بعدا از انعام ندادن ، خستگی های قبل و بعد از اسباب کشی و... او را مصمم به راه اندازی یک استارت آپ در حوزه ی اسباب کشی کرده است. داستان نوبار را میتوانید از این لینک بخوانید.

اهداف اپلیکیشن و وبسایت نوبار

یکی از اهدافی که نوبار در جهت رسیدن به آن تلاش میکند، یک قیمت ثابت برای تعرفه های اسباب کشی است. در صفحه رزرو و استعلام قیمت خدمات اسباب کشی نوبار میتوانید به صورت آنلاین و درجا هزینه ی اسباب کشی خود را مشاهده کنید. هدف دیگر نوبار انعام ندادن اجباری شما به کارگران است . نوبار از هیچ کدام از کارگران پورسانت دریافت نمیکند پس با خیالی آسوده اگر واقعا راضی بودید انعام بدهید. 

پشتیبانی 24 ساعته یکی از ویژگی های نوبار است شما میتوانید با تلفن آنها تماس گرفته و هرگونه مشکلی از جمله انعام خواستن اجباری و... مشاهده کردید به آنها سریعا اطلاع دهید. مورد دیگر وقت شناسی است ، اگر راننده بدون قرار قبلی دیرتر از موعد برسد شامل جریمه از طرف نوبار خواهد شد.راحتی و آسودگی با تنها چند کلیک از طریق وبسایت یا اپلیکیشن اسباب کشی نوبار ، مسئله ای است که در راستای آن تلاش میشود و روز به روز به راحتی پروسه ی ثبت سفارش افزوده میشود.

نو بار اپلیکیشن اسباب کشی

خدمات جانبی اسباب کشی نوبار

شاید تصور کنید که همیشه باید تمام بسته ها را خودتان ببندید ، در مقصد همه چیز را خودتان چیدمان کنید و باز و بسته کردن پرده ها ، لوستر ، شیرآلات و ... کار شماست. اما نوبار برای این کارها به شما راه حلی خوب ارائه میکند.

کارگر بسته بندی نوبار

کارگر بسته بندی به درخواست شما به مبدا ارسال میشود و برای بسته بندی وسایل به شما کمک میکند.

کارگر فنی نوبار

کارگر فنی در مبدا و مقصد کار باز و بسته کردن پرده ها ، لوستر ، شیرآلات ، تلویزیون و... را انجام میدهد.

کارگر چیدمان نوبار

کارگر چیدمان در مقصد کمک میکند تا بسته های روی هم تلنبار شده به سرعت چیده شوند به طوری که هیچ وقت به هم ریخته نبوده اند.

ناظر کنترل کیفیت اسباب کشی

ناظر کنترل کیفیت وظیفه دارد تا بر رفتار و کیفیت کار کارگران نظارت کند، همچنین از مشکل احتمالی بین مشتری و کارگران جلوگیری میکند.
اپلیکیشن اسباب کشی نوبار

فروشگاه لوازم اسباب کشی نوبار

شما میتوانید از فروشگاه لوازم اسباب کشی نوبار وسایلی مثل کارتن ، یونولیت ، فوم ضد ضربه ، سلفن ، بابل رپ و... را با قیمتی مناسب تر از بازار تهیه کنید.
اگر در پروسه ی اسباب کشی هستید و یا به زودی شروع خواهید کرد پیشنهاد میشود از نوبار سرویس خود را رزرو کنید.

اسباب کشی، سخت و ملال آور یا آسان و راحت ؟

57
این مطلب مفید بود ؟70
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی