دکورراسیون اداری
شرکت سهلان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید و فروش پارتیشن اداری و تجهیزات نمایشگاهی می باشد و فعّالیت خود را از سال 1371 آغاز کرده است و بیش از 25 سال سابقه ی موفّق را در کارنامه ی خود دارد.

درباره ی شرکت سهلان 

شرکت سهلان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید و فروش پارتیشن اداری و تجهیزات نمایشگاهی می باشد و فعّالیت خود را از سال 1371 آغاز کرده است و بیش از 25 سال سابقه ی موفّق در زمینه ی ارائه ی محصولات و خدمات باکیفیّت به مشتریان را در کارنامه ی خود دارد.این شرکت به یکی از گسترده ترین و پیشرفته ترین خطوط تولیدی کشور مجهّز است و با در اختیار داشتن 2 کارخانه ی مجزّا با فضای تولیدی 14 هزار مترمربّع یکی از بزرگ ترین گروه های صنعتی کشور محسوب می شود.

کیفیّت خدمات و تنوّع بالای محصولات اصلی ترین ویژگی های این کمپانی معتبر می باشند و این شرکت تاکنون موفّق به دریافت جوایز ارزنده ای در کنگره ها و مجامع مختلف کشور شده است. شرکت سهلان تاکنون موفّق به عقد قرارداد با شرکت های معتبر بسیاری شده است و پیاده سازی و اجرای ده ها هزار پروژه ی مختلف در طول سال های اخیر نشان دهنده ی پتانسیل های بالای شرکت سهلان نماد در زمینه ی ارائه ی خدماتی متنوّع و باکیفیّت به مشتریان می باشد. این کمپانی با بهره مندی از نیروهای متخصص و کارکشته در زمینه های ذکر شده به یکی از موفّق ترین شرکت های ایرانی در زمینه دکوراسیون اداری و غرفه سازی نمایشگاه تبدیل شده است.

شرکت سهلان

شرکت سهلان بهترین گزینه برای خرید پارتیشن اداری می باشد!

شرکت سهلان یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ی تولید و فروش پارتیشن اداری می باشد پارتیشن اداری یکی از مهم ترین بخش های ادارات و شرکت های مختلف محسوب می شوند و طرّاحی و زیبایی آن ها از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است. این پارتیشن ها باید از نظر ساختاری با ویژگی ها و خدمات شرکت متناسب باشند و نباید موجب خستگی و کاهش بازده کارکنان شرکت شوند. شرکت سهلان نماد با در نظر گرفتن تمامی این موارد و با بهره مندی از تیم متخصص و کارکشته ی خود در زمینه ی طرّاحی و ساخت پارتیشن اداری موفّق شده است تا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد و در این زمینه یکی از شرکت های پیشتاز و خوشنام محسوب می شود.

شرکت سهلان نماد سابقه ی همکاری با برند های معتبر در این زمینه را داشته است و تمامی شرکت هایی که از خدمات این گروه صنعتی استفاده کرده اند از کیفیّت بالا و کارایی محصولات ارائه شده بسیار راضی بوده اند. در کل، چنانچه شما نیز نیازمند پارتیشن اداری می باشید ولی اطّلاعاتی را در این زمینه ندارید و نمی دانید که باید از خدمات کدام شرکت برای رفع نیاز های خود استفاده کنید، بهتر است که با تیم مشاوره شرکت سهلان نماد در این زمینه مشورت کنید تا متخصصین این شرکت بهترین پیشنهادات را به شما ارائه دهند.

دوکوراسیون اتاق اداری

شرکت سهلان نماد متنوّع ترین مبلمان اداری را به مشتریان خود ارائه می دهد!

شرکت سهلان نماد یکی از موفّق ترین گروه ها در زمینه ی تولید و فروش مبلمان اداری می باشد و تاکنون موفّق به تولید جدیدترین و خلّاقانه ترین مبلمان اداری برای شرکت های مختلف شده. مبلمان می تواند تاثیر بسیاری را بر روی ذهنیّت مشتریان در رابطه با شرکت های مختلف و خدمات آن ها بگذارند و در صورت نامناسب بودن این مبلمان امکان کاهش فروش کلّی شرکت ها وجود دارد. شرکت سهلان با درک این مسئله آماده است تا بهترین مبلمان را به شما ارائه دهد تا شما عزیزان دیگر نگران بی کیفیّت بودن مبلمان اداری خود و نارضایتی مشتریان نباشید.

متخصصین این شرکت با بهره گیری از جدیدترین متد ها آماده ی ارائه ی بهترین مبلمان اداری به شما هستند تا شما عزیزان ضمن بهره مندی از کیفیّتی بی نظیر، مبلمانی متناسب با طرّاحی و دکوراسیون شرکت خود را تهیه نمایید و از مزایای ذکر شده بهره مند شوید. همچنین، شرکت سهلان نماد تمامی خدمات و محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و منطقی به مشتریان خود ارائه می دهد و رضایت بالای افرادی که از خدمات این شرکت استفاده کرده اند بهترین مدرک برای اثبات این مسئله محسوب می شود و شما با انتخاب این گروه صنعتی از تمامی مزایای ذکر شده بهره مند می شوید.

شرکت سهلان یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه غرفه سازی نمایشگاه می باشد!

غرفه سازی نمایشگاه یکی از بخش هایی است که رقابت سنگینی در آن در حال جریان می باشد و شرکت های مختلفی وجود دارند که خدمات ارزنده ای را به مشتریان ارائه می دهند. شرکت سهلان نماد یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده ای است که در زمینه ی غرفه سازی نمایشگاه در حال فعّالیت می باشد و موفّق به ارائه ی زیبا ترین و خلّاقانه ترین غرفه ها به شرکت های مختلف شده است. غرفه های نمایشگاهی می توانند ذهنیّت مراجعین به نمایشگاه ها را نسبت به یک برند تغییر دهند بنابراین طرّاحی غرفه نمایشگاهی از اهمیّت زیادی دارد.

شرکت سهلان نماد با استفاده از تیم قدرتمند طرّاحی خود خدمات گسترده ای در زمینه ی طرّاحی، ساخت و اجرای غرفه های نمایشگاهی به مشتریان خود ارائه می دهد. طرّاحی و ساخت غرفه هایی متناسب با خدمات و ماهیّت شرکت ها بارز ترین ویژگی شرکت سهلان نماد در زمینه غرفه سازی نمایشگاه می باشد و این مسئله موجب شده است تا غرفه های نمایشگاهی ساخته شده توسّط این شرکت یک سر و گردن بهتر از سایر غرفه های موجود در نمایشگاه های مختلف باشند و این مورد باعث افزایش فروش شرکت ها شده است و تمامی مشتریانی که از خدمات و محصولات این گروه صنعتی استفاده کرده اند به این مورد اذعان دارند.

شما نیز می توانید با مراجعه به سایت رسمی ما به تعداد زیادی کاتالوگ در زمینه های مختلفی همچون:غرفه سازی نمایشگاه، کف کاذب، پارتیشن بندی اداری، مبلمان اداری، لولا و دستگیره در، میز مانیتورینگ و ... دسترسی داشته باشید و از نزدیک شاهد تنوّع بسیار بالای محصولات و خدمات شرکت سهلان نماد در زمینه های ذکر شده باشید.

طراحی غرفه های نمایشگاه

شرکت سهلان مجری بزرگترین پروژه های اداری کشور

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی