شماره شبا بانک پاسارگاد
اگر شما از مشتریان بانک پاسارگاد هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک پاسارگاد دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک پاسارگاد” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

شماره شبا یکی از شماره هایی است که هر یک از مشتریان بانکی باید این شماره را در کنار شماره کارت و شماره حساب داشته باشند. لازم به ذکر است که شماره شبا، شماره ای اختصاصی و منحصر بفرد برای هر حساب می باشد و از این رو هر شماره شبا نشان دهنده اطلاعات و هویت یک حساب بانکی است. بیشترین کاربرد شماره شبا در انتقال وجه بصورت ساتنا و پایا می باشد که اگر شما تصمیم به انتقال/دریافت وجه از این دو روش دارید، حتما نیاز به شماره شبا چه برای خودتان و چه شماره شبا شخص مقابل دارید.

با این وجود برای دریافت شماره شبا شما هم می توانید بصورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری اقدام کنید که توصیه ما دریافت شماره شبا بصورت غیرحضوری و کمتر از یک دقیقه در هر موقعیت جغرافیایی می باشد چرا که تمام بانک های کشور به سامانه های شماره شبا اختصاصی خودشان مجهز شده اند و شما با وارد کردن شماره حساب می توانید در چند ثانیه شماره شبا خود را بدست بیاورید. از این رو اگر شما از مشتریان بانک پاسارگاد هستید، لازم به ذکر است که شما با استفاده از شماره کارت نیز می توانید اقدام به دریافت شماره شبا کنید که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آن آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد سامانه دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد شوید که اصلی ترین مرجع برای مشتریان این بانک محسوب می شود. برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک کنید؛

قدم دوم؛ هم اکنون شما وارد لینک بالا شده اید که پس از ورود با گزینه های مختلف در این بخش روبرو خواهید شد. بصورت کل 4 گزینه وجود دارد که شما برای دریافت شماره شبا می توانید از گزینه «تبدیل شماره حساب به شماره شبا» و «تبدیل شماره کارت به شماره شبا» اقدام نمائید. از این رو با انتخاب هر گزینه باید کادرهای خالی را با شماره های درخواستی پرکنید.

شماره شبا بانک پاسارگاد

قدم سوم؛ کد امنیتی را وارد نمائید و سپس از قسمت پائین بر روی گزینه محاسبه کلیک کنید تا در کسری از زمان شماره شبا حساب شما رویت شود.

شبا بانک پاسارگاد ، آموزش دریافت شماره شبا بانک پاسارگاد

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی