رامین رضاییان

ماجرای تصادف وحشتناک رامین رضاییان

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1399کد مطلب : 76936زمان مطالعه : 5 دقیقه
رامین رضاییان فوتبالیست کشورمان شب گذشته اول مردادماه 99 مهمان برنامه دورهمی شد و درباره فوتبال، حاشیه، ازدواج و تصادف وحشتناکش صحبت کرد.

دورهمی جذاب رامین رضاییان با مهران مدیری

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته اول مردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامین رضاییان فوتبالیست کشورمان مهمان شب گذشته برنامه دورهمی شد و پای گفتگو با مهران مدیری نشست.

رامین رضاییان بازیکن تیم ملی کشورمان که سابقه حضور در تیم فوتبال پرسپولیس را هم در کارنامه فوتبالیش اش دارد شب متفاوتی را در برنامه دورهمی تجربه کرد.

در برنامه دورهمی رامین رضاییان چه گذشت

مهران مدیری گفتگو با رامین رضاییان را با سنش و سن فوتبال بازی کردن آغاز کرد که این فوتبالیست کشورمان در این خصوص گفت:من متولد 27 اسفند سال 68 هستم و وارد 31 سالگی شده ام و به نظرم تا زمانی که آمادگی بدنی خوبی داشته باشی و مشکلات نداشته باشی و تا جایی که بدن اجازه بدهد میتوانی بازی کنی و این موضوع به خیلی چیزها بستگی دارد و اگر آمادگی بدنی باشد تا 37 هم میشود بازی کرد.

این فوتبالیست کشورمان در ادامه صحبت هایش درخصوص ویژگی های اخلاقی اسفندماهی ها صحبت کرد.

رامین رضاییان و مهران مدیری

ماجرای انتخاب شماره های پیراهن از زبان رامین رضاییان

مهران مدیری درباره انتخاب شماره پیراهن در فوتبال از رامین رضاییان پرسید که گفت:بعضی از بازیکن ها وقتی وارد باشگاه میشوند باشگاه به آنها اجازه میدهد که شماره مورد نظرشان را خودشان انتخاب کنند.

رامین رضاییان در خصوص انتخاب شماره 27 ادامه داد:زمانی که من وارد پرسپولیس شدم بخاطر روز تولدم دوست داشتم که شماره 27 رو انتخاب کنم و خیلی برایم خوش یمن بود ولی در تیم ملی نمیتوانستم 27 را انتخاب کنم چون در تیم ملی نمیتوانی بالاتر از 23 را انتخاب کنی و وقتی وارد قطر شدم به یاد هادی نوروزی شماره 24 را پوشیدم و وقتی وارد باشگاه الشحانیه شدم به نیت اینکه 10 تا گل بزنم شماره 10 را پوشیدم و تابحال 8 تا گل زده ام.

گریه کردن رامین رضاییان با دیدن سریال های ترکیه ای

مهران مدیری به احساساتی بودن رامین رضاییان اشاره کرد و از اینکه با دیدن فیلم های ترکیه ای گریه میکند و فیلمش را در اینستاگرام منتشر میکند صحبت کرد و آقای فوتبالیست در این خصوص گفت:به نظرم کار بدی نکردم چون آن فیلم خیلی قشنگ بود و رابطه پدر و دختر آنقدر زیبا بود و من واقعا گریه کردم و فکر نمیکردم که با دیدنش گریه کنم و به نظرم توضیح دادن درباره یک چیز نشانه ضعف است و من آن فیلم را بریا هوادارانم گذاشتم و توصیه کردم این فیلم را ببینند.

فوتبالیست شدن رامین رضاییان از کجا شروع شد

رامین رضاییان در ادامه صحبت هایش به مشوق بودن پدرش اشاره کرد و گفت:من موفقیت هایم را مدیون خانواده ام هستم و دست پدر و مادرم را می بوسم. پدرم قهرمان دو ارتش ایران بود از بچگی همیشه دوندگی را با پدرم داشتیم و همیشه با پدرم تمرین میکردم.

این فوتبالیست کشورمان درخصوص شروع حرفه ای دوران فوتبالش گفت:من از 18 سالگی فوتبال را تیم صبای ایران آغاز کردم و بعد از آن در راه آهن و پرسپولیس بازی کردم و بعد از آن راهی اروپا شدم و الان هم در قطر بازی میکنم و درباره پستش یعنی دفاع راست صحبت کرد و از دنی آلوز که الگوی او در فوتبال است اشاره کرد.

رامین رضاییان در بخش هایی از صحبت هایش به رابطه خوب بازیکن های فوتبال با کی روش اشاره کرد و از بازی در مقابل پرتغال و اسپانیا صحبت کرد و از بازی درخشان در مقابل اسپانیا گفت.

رامین رضاییان و مهران مدیری

خاطره رامین رضاییان از بازی در مقابل رونالدو

مهران مدیری به نقش رامین رضاییان در مهار رونالدو در بازی های جام جهانی اشاره کرد و این فوتبالیست کشورمان در این خصوص گفت:بله رونالدو بازیکنی است که من خیلی دوستش دارم و زندگی شخصی اش که با سختی های زیادی همراه بوده است برایم الگو است و الان 5 سال است بهترین بازیکن دنیا است.

رامین رضاییان ادامه داد:کی روش آنقدر از نظر روحی روی ما کار کرده بود که اصلا هراس نداشتیم و رونالدو دقیقا روبروی من بازی میکرد و از نظر فوتبالی خیلی قوی است و قطعا من زورم به او نمیرسید اما از نظر روحی سعی کردم که او را بهم ریخته کنم و عصبانی میشد و میگفت چرا اینقدر به من دست میزنی و من گفتم که اگر دوست نداری میتونی پستت رو عوض کنی و من خیلی سعی میکردم که روی اعصابش بروم ولی برای فوتبال او خیلی ارزش قائل هستم.

حواشی رامین رضاییان

رامین رضاییان از بازیکن های مورد علاقه اش در فوتبال نام برد و رونالدینیو یکی از آنها بود و مهران مدیری از این صحبت او استفاده کرد و گفت:رونالدینیو خیلی پرحاشیه است و تو هم مثل او در یک دوره ای در سال 95 خیلی پرحاشیه بودی درباره این موضوع صحبت کن.

مهمان برنامه دورهمی در این خصوص گفت:به نظرم من فوتبالیستی هستم که فکر نمیکنم حاشیه داشتم باشم اما حاشیه همیشه ساخته میشود و شاید یکی از آنها خارج شدن من از پرسپولیس بود و من روزی که پرسپولیس را ترک کردم و وارد ترکیه شدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر میان پرسپولیسی ها محبوب باشم و قرارداد من با پرسپولیس یک بندی داشتم که دو سال برای این تیم رایگان بازی کردم و زمانی که به ترکیه رفتم کامنت های خیلی بدی داشتم و آن زمان اوضاع ترکیه هم خیلی بهم ریخته شد و من با خودم قرار گذاشتم که دوباره به پرسپولیس برگردم و دل هواداران را به دست آورم.

رامین رضاییان

علت ازدواج نکردن رامین رضاییان

مهران مدیری درباره ازدواج نکردن رامین رضاییان از او پرسید که گفت:بعد از کار معدن قانع کردن آقای مدیری کار خیلی سختی است و در ادامه گفت:من اینقدر دغدغه فکری زیادی نسبت به فوتبال دارم نتوانستم ازدواج کنم و این را هم میدانم بسیاری از فوتبالیست ازدواج کردند و موفق شدند اما تابحال شرایطش پیش نیامده که بتوانم کسی را کنار خودم داشته باشم و به او تعهد کامل داشتم باشم.

رامین رضاییان ادامه داد:من عاشق تشکیل خانواده و بچه دار شدن هستم و طبیعتا وقتی عشق پدر و مادرم را میبینم واقعا حسودی میکنم به زیبایی این عشق و درباره ملاک های ازدواجش گفت:من روزی که بخواهم ازدواج کنم آگاهانه سراغش خواهم رفت چون میدانم که زندگی بالا و پایین زیاد دارد.

این فوتبالیست کشورمان در ادامه درباره هیجان انگیز بودن و غیرقابل پیش بینی نبودن فوتبال صحبت کرد و در ادامه درباره رابطه خوبش با مهدی طارمی صحبت کرد و از توافقاتی که در فوتبال با هم میکردند گفت و در ادامه به سوالات مهران مدیری پاسخ داد.

تصادف وحشتناک رامین رضاییان

رامین رضاییان در ادامه صحبت هایش به از خلاف های زیادی که در رانندگی داشته است اشاره کرد و گفت:یکبار من از منزل بیرون آمدم و ساعت یک شب بود و وارد اتوبان شدم و بعد متوجه شدم که وسیله ای را جا گذاشتم و چون یک شب بود و فکر میکردم جاده خلوت است دنده عقب گرفتم و خیلی دقت نکردم و یهو دیدم راننده ای که خواب بود به من زد و ماشین تا کمر من خم شده بود و خدا واقعا من را خیلی دوست داشت.

مهران مدیری هم با این صحبت رامین رضاییان درباره دنده عقب خاطره ای را گفت و ادامه داد:ما با دوستانمان قرار گذاشتیم که تا شمال دنده عقب برویم و واقعا نمیدانم چه عقلی داشتیم و فقط تا سر کوچه پیش رفتیم.

از ماجرای تصادف وحشتناک تا حواشی رامین رضاییان در دورهمی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : عكاس:آزاده اميرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی