عمل بینی

عمل بینی طبیعی

کد مطلب : 76061زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه دیگر مدل های عمل بینی فانتزی و عروسکی از محبوبیت برخوردار نیستند و افراد به دنبال عمل بینی طبیعی می باشند.

امروزه دیگر مدل های عمل بینی فانتزی و عروسکی از محبوبیت برخوردار نیستند و افراد به دنبال عمل بینی طبیعی می باشند . در واقع افراد می خواهند بینی آن ها به گونه ای عمل شود که اثری از جراحی در بینی آن ها وجود نداشته باشد. ویژگی های مختلفی در وجود دارد که جراح با آن آشنا باشد تا به تواند عمل بینی طبیعی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. در ادامه با مزایای مدل بینی طبیعی آشنا می شویم و با اطلاعات کاملی در خصوص ویژگی بینی طبیعی کسب می کنیم. شما می توانید با مراجعه به صفحه عمل بینی طبیعی اطلاعات کاملی را در خصوص این عمل کسب کنید و نمونه کار های دکتر شیرزادگان مشاهده کنید.

ویژگی های مدل بینی طبیعی

مسئله ای وجود دارد این است امروزه بینی ای فانتزی و عروسکی از محبوبیت بسیاری برخوردار نمی باشند فانتزی شدن بینی در اثر زیاد شدن قوس بینی به وجود می آید. اگر در ناحیه پشت بینی قوس مناسبی به وجود آید و قوس بینی زیباد نباشد ظاهر بینی طبیعی نمی شود. زیاد بودن قوس بینی از لحاظ علم زیبا شناسی تایید شده نمی باشد. امروزه مدل بینی طبیعی از طرفداران بیشتری برخوردار است.

عمل زیبایی بینی

  • اندازه های سوراخ های بینی

در مدل بینی طبیعی اندازه سوراخ های بینی باید استاندارد باشد کوچک بودن و یا بزرگ بودن بیش از اندازه سوراخ های بینی موجب می شود ظاهری نامناسب در بینی ایجاد شود . همچنین باعث می شود بیمار مشکلات تنفسی بعد از عمل داشته باشد. دکتر شیرزادگان در تلاش است جراحی بینی را به شکلی انجام دهد تا در کنار زیبایی ظاهری و طبیعی بودن مشکلی در تنفس بیمار ایجاد نشود.

  • نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

جراحانی می توانند در جراحی بینی طبیعی موفق باشند که بتوانند برش های ماهرانه ای در سطح بینی ایجاد کنند و بخیه زدن بینی را نیز به بهترین شکل انجام دهند. هرچه میزان برش ها و زخم ها کمتر باشد ظاهر بینی به صورت طبیعی به نظر می رسد.

  • ظاهر نوک بینی

ظاهر نوک بینی در مدل عمل بینی طبیعی از اهمیت برخوردار است. نوک بینی باید ظاهری طبیعی داشته باشد. افتادگی بیش از حد نوک بینی موجب می شود ظاهر بینی نامتناسب شود و از طرفی بیش از حد سر بالا بودن نوک بینی نیز توازن صورت را برهم می زند. زاویه بین لب و بینی باید استاندارد باشد تا تناسب نسبی در بینی ایجاد شود . علاوه بر ظاهر نوک بینی کناره های بینی نیز نباید فرورفتگی داشته باشد چرا که موجب زشتی بینی می شود.

دکتر شیرزادگان علاوه بر مهارت در جراحی بینی نمونه های مختلفی از عمل سینه داشته است. کوچک کردن سینه ، بزرگ کردن سینه ، ابدومینوپلاستی و پروتز سینه و عمل سینه مردان از مهارت های ایشان است.

عمل بینی طبیعی گوشتی و استخوانی

افرادی که دارای بینی گوشتی و استخوانی هستند ، شرایط پیچیده تری در جراحی بینی به این دلیل است که تغییرات بسیاری بر روی بینی آن ها قابل اجرا می باشد. البته بینی های گوشتی معمولا به صورت طبیعی جراحی می شوند چرا که کوچک کردن بیش از حد بینی در بینی های گوشتی توصیه نمی شود و از این رو با ایجاد زاویه ناسب بین بینی و لب و ایجاد قوس مناسب در پشت بینی می توان عمل بینی طبیعی گوشتی را انجام داد.   

 مدل عمل بینی طبیعی 

جراحی زیبایی بینی یک عملیات پیچیده است که در آن جراح نیاز به داشتن ذهنی با قدرت تخیل بالا دارد.این کار به مانند یک برنامه بازی می­ماند که باید حرکات خود را بر اساس تغییرات پیش بینی شده و مهمتر از همه، آگاهی از عواقب هر مانور درحین عملیات انجام داد. با شناخت ویژگی های مدل بینی طبیعی بسیاری از افراد به دنبال یافتن بهترین جراح بینی طبیعی هستند. اگر جراح با علم زیبا شناختی آشنا باشد و از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد می تواند عمل بینی طبیعی انجام دهید. دکتر شیرزادگان یکی از بهترین جراحان می باشد و با نظر به سابقه کاری و انجام چندین هزارعمل رینوپلاستی توسط ایشان تا به امروز و با توجه به پیگیری نتایج تک تک بیماران توسط تیم درمانی و بررسی پس خوراند آنها ایشان قطعا یکی از جراحان مطمئندر این حیطه به شمار می آیند.

بهترین جراح بینی طبیعی

اگر می خواهید مدل بینی طبیعی داشته باشید، همیشه به دنبال یک متخصص جراحی بینی باتجربه و ماهر باشید چرا که آنها به احتمال زیاد نتیجه ­ای مطابق با انتظاراتان را برآورده خواهند کرد. جراحی بینی یا رینوپلاستی روشی است که جراحان پلاستیک برای اصلاح فرم بینی استفاده می کنند. با توجه به اهمیت زیبایی و تاثییر فرم بینی در زیبایی چهره بسیاری از افراد برای ایجاد زیبایی خود به متخصصان زیبایی مراجعه می کنند.

جراحی بینی که با نام رینوپلاستی شناخته می شود به روش های مختلفی انجام می شود و با توجه به ویژگی های و نوع بینی تاثییرات شگفت انگیزی را در چهره افراد می گذارد. این نوع جراحی در صورتی که توسط جراحی با تجربه و مهارت بالا انجام شود معمولا نتیجه رضایت بخشی خواهد داشت ولی نکته ای که وجود دارد این است در جراحی بینی نوع پوست بینی در نتیجه بسیار موثر می باشد. دکتر شیرزادگان همواره با مشاوره با بیماران خود سعی می کند با توجه به سلامت بیماران نتایج رضایت بخشی را برای شما فراهم کند.

در مقالات این بخش با باید ها و نباید های جراحی بینی آشنا می شویم و سعی می کنیم قدم به قدم با شما قبل و بعد از این جراحی همراه باشیم. افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند همواره از شکل بینی خود نا راضی می باشند و در تلاش اند با استفاده از انواع جراحی بینی خود را کوچک کنند. جراحی بینی گوشتی معمولا سخت تر از بینی معمولی می باشد و جراح باید وقت و دقت بسیاری را برای این نوع جراحی بگذارد. خصوصا اگر در این نوع جراحی بینی دارای انحراف و یا کجی باشد کار جراح سخت تر می شود و مسلما وقت و هزینه بیشتری را می طلبد. در مقالات این بخش با باید ها و نباید های جراحی بینی گوشتی آشنا می شویم و می توانید با قدم های محکم و آگاهی بیشتر این نوع جراحی را انجام دهید.

عمل بینی طبیعی

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی