سعید عزت اللهی

بزرگ ترین ترس سعید عزت اللهی

تاریخ انتشار : 19 تیر 1399کد مطلب : 76719زمان مطالعه : 5 دقیقه
سعید عزت اللهی فوتبالیست کشورمان شب گذشته 18 تیر 99 مهمان دورهمی شد و درباره حواشی، ترس از ارتفاع و علت ازدواج نکردنش صحبت کرد.

آنچه در برنامه دورهمی سعید عزت اللهی گذشت

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 18 تیرماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان بود.

سعید عزت اللهی فوتبالیست جوان کشورمان که سابقه بازی برای تیم ملی را هم دارد شب گذشته روبروی مهران مدیری نشست و به سوالات او پاسخ داد.

سعید عزت اللهی در ابتدای حضورش درباره پست هافبک برای مهران مدیری توضیح داد و درباره تولدش گفت من متولد 10 مهر 1375 هستم و درباره خصوصیات مهرماهی ها صحبت کرد و در ادامه به حرفه فوتبال و بازی در دنیای فوتبال اشاره کرد و گفت:ابتدای کرونا من در بلژیک بودم و تمریناتمان تعطیل شد و من تنها در خانه قرنطینه بودم و آن زمان دستی در آشپزی هم برده بودم و بعد از چند هفته من توانستم به ایران برگردم و کنار خانواده باشم.

آغاز حرفه ای حضور سعید عزت اللهی در فوتبال

مهران مدیری به ورزشکار بودن پدر سعید عزت اللهی اشاره کرد و این فوتبالیست جوان در این باره گفت:من هرچه دارم از پدرم دارم و این قطعا راهنمایی های ایشون بوده که من به اینجا رسیدم اما من از بچگی چندین رشته ورزشی را امتحان کردم و هیچوقت اجباری برای فوتبالیست شدن من وجود نداشت و زمانی که 13 سالم بود به سمت فوتبال گرایش پیدا کردم و آن زمان اضافه وزن خیلی زیادی داشتم و کسی فکر نمیکرد که فوتبالیست بشوم و خدا پشت و پناه من بود اراده کردم و شد.

سعید عزت اللهی و مهران مدیری

سعید عزت اللهی درباره آغاز حرفه ای فوتبال گفت:به طور حرفه ای از 8 سالگی وارد مدرسه فوتبال پدرم شدم و الان خودم آکادمی فوتبالی در انزلی زده ام و 12 سالگی به شهرداری انزلی رفتم و 14 سالگی در نونهالان ملوان بازی کردم و 16 سالگی در لیگ برتر ایران بازی کردم.

مهران مدیری به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران اشاره کرد و از سعید عزت اللهی خواست درباره عناوینی که کسب کرده است صحبت کند که گفت:با توجه به پستی که دارم همیشه ما مظلوم واقع میشویم و عناوین انفرادی خیلی برای من مهم نبوده است اما سومی آسیا با تیم ملی نوجوانان ایران، جزو 11 نفر برتر جام جهانی نوجوان در امارات و بهترین بازیکن تورنمت قزاقستان بودم و در ادامه درباره پست های مختلف فوتبال توضیح داد.

حاشیه های سعید عزت اللهی

سعید عزت اللهی درباره حواشی اش گفت:حاشیه در فوتبال زیاد است و یک نمونه از آن این است که من و علیرضا بیرانوند در جام جهانی با هم بگومگو کردیم ولی این خیلی بزرگ نمایی شد اما در واقع اختلاف جزئی بود که بعد از بازی هم عکسی را منتشر کردیم و گفتیم که با هم رفیقیم، آن بازی خیلی حساس بود و اضطراب ما خیلی زیاد بود و همین موضوع باعث شد گفتگوی تندی بین ما شکل بگیرد اما واقعا چیزی نبود.

این فوتبالیست کشورمان درباره حاشیه سازی گفت:من از حاشیه ای که فان باشد و محض خنده ساخته شده باشد استقبال میکنم مثل زمانی که بعد از بازی اسپانیا همه میگفتند که سعید اسپانیایی بلد است و فهمیدم که آقای خیابانی لطف میکردند و در حین گزارش میگفتند که سعید هم که به زبان اسپانیایی مسلط است و این یک شوخی خنده دار بود.

گل سعید عزت اللهی به اسپانیا

سعید عزت اللهی درباره گل به اسپانیا گفت:این گل یک درس بزرگ برای من بود و من فراز و نشیب را در زندگی ر عرض 10 ثانیه به خوبی متوجه شدم و خیلی حس قشنگی داشت و قابل وصف نیست و آن لحظه انگار اصلا روی زمین نبودم و واقعا حیف شد.

این فوتبالیست کشورمان در ادامه گفت:شکست خیلی سخت است اما همیشه سعی کردیم که از شکست ها درس بگیریم.

سعید عزت اللهی

علت ازدواج سعید عزت اللهی در دورهمی

مهران مدیری درباره ازدواج نکردن سعید عزت اللهی از او پرسید که گفت:علت ازدواج نکردم سن کمم است و به نظرم به آن نقطه ای که هدفم بوده است نرسیده ام که بخواهم زندگی را اداره کنم و به آن رفاهی که مد نظر خودم است هنوز نرسیده ام و دوست دارم که به خیلی بیشتر از الان برسم.

سعید عزت اللهی در ادامه درباره ملاک های ازدواجش گفت:صداقت، درک متقابل، صمیمی بودن از ملاک های من است و دوست ندارم کسی درباره خودش یا دارایی هایش بزرگنمایی کند.

مجری برنامه دورهمی در ادامه از سعید عزت اللهی پرسید اگر یک خانمی به تو پیشنهاد ازدواج بدهد جواب شما چیه که گفت:کدوم خانم(با خنده).

زندگی سعید عزت اللهی در یک خانواده ورزشی

سعید عزت اللهی درباره این موضوع گفت:خیلی سخت است چون من تا یک سنی هر کاری میکردم با پدرم مقایسه میشدم و اینقدر آدم باید سختکوش باشد و تلاش بکند که یک روز بتواند از بار این سختی ها بیرون بیاید و اگر من فوتبالیست نمیشدم درس را خیلی جدی تر میگرفتم و رشته ام ریاضی فیزیک بود و یک جایی بخاطر فوتبال مجبور شدم تغییر رشته بدهم و هنوز هم مادرم میگوید که خیلی بهتر بود درست را میخواندی.

این فوتبالیست کشورمان در ادامه درباره برنامه ریزی در زندگی صحبت کرد و درباره تیم حال حاضرش گفت:الان در روسیه بازی میکنم و تا دو سال دیگر این قرارداد را دارم.

مهران مدیری از سعید عزت اللهی درباره بهترین دوستانش پرسید که گفت:بهترین دوستان من سردار و طارمی هستند و ما اوقات فراغتمان را منچ و پلی استیشن بازی میکنیم.

ترس سعید عزت اللهی از ارتفاع

مهران مدیری درباره ترس سعید عزت اللهی از ارتفاع از او پرسید گفت:من خیلی از ارتفاع میترسم و اگر بالای یک بلندی باشم از خود بیخود میشوم و فکر میکنم این موضوع مربوط به کودکی ام باشد چرا که ما یکبار به همراه خانواده به محلات رفته بودیم و آنجا مشغول گردش در یک گلخانه بودیم و من خیلی سنم کم بود و یکدفعه به پلاستیکی که آنجا بود تکیه دادم و از طبقه دوم به پایین روی کاکتوس ها افتادم و تمام کاکتوس ها در بدنم فرو رفته بود و بعد از آن دیگه آن آدم سابق نشدم.

در بخش هایی از برنامه مهران مدیری از سعید عزت اللهی تست بازیگری گرفت و سعید عزت اللهی از آرزویش برای بازی در رئال مادرید گفت و رونالدو را بهترین بازیکن فوتبال نامید.

از حواشی تا ترس و علت ازدواج نکردن سعید عزت اللهی در دورهمی

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی