محمدرضا هدایتی

تصویربرداری سریال سلمان فارسی از سر گرفته میشود

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1399کد مطلب : 5764زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال سلمان فارسی بعد از مدتی توقف به دلیل شیوع کرونا با رعایت نکات بهداشتی و تغییر لوکیشن مقابل دوربین میرود.

آغاز تصویربرداری سریال سلمان فارسی

سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری زمستان سال گذشته مقابل دوربین رفت اما شیوع ویروس کرونا مانع از انجام مراحل تصویربرداری این سریال شد.

تصویربرداری این سریال قرار بود بدون وقفه ادامه داشته باشد و طبق برنامه ریزی ها قرار بود بهار امسال بخش های مربوط به بیزانس در ترکیه تصویربرداری شود که با شیوع ویروس کرونا این امر میسر نشد و فیلمبرداری این سریال متوقف شد.

ادامه تصویربرداری سریال سلمان فارسی بعد از ماه رمضان

تصویربرداری سریال سلمان فارسی بعد از مدتی وقفه بعد از ماه مبارک رمضان از سر گرفته میشود.

بخش های مربوط به بیزانس سریال سلمان فارسی قرار بود در ترکیه و ارمنستان تصویربرداری شود اما با توجه به شرایط حاکم در دنیا به دلیل ویروس کرونا، عوامل این فیلم تصمیم به تغییر لوکیشن گرفتند و شهرک سینمایی نور جایگزین لوکیشن های خارجی شد.

داوود میرباقری

سلمان فارسی سریالی به کارگردانی داوود میرباقری است که سابقه ساخت سریال های تاریخی را در کارنامه هنری اش دارد و در تجربه ای جدید ساخت سریال جدیدش را از کرمان آغاز کرد.

سریال سلمان فارسی همانطور که از نامش پیداست درباره زندگی سلمان یار ایرانی پیامبر اسلام(ص) است و یکی از پروژه های عظیم رسانه ملی است.

محمدرضا هدایتی

علیرضا شجاع نوری، فرهاد اصلانی، علی دهکردی و محمدرضا هدایتی بازیگران سریال سلمان فارسی هستند که حضورشان در این سریال قطعی است و به زودی اسامی کامل بازیگران این سریال هم معرفی خواهد شد.

فرهاد اصلانی

آغاز دوباره تصویربرداری سریال سلمان فارسی با تغییر لوکیشن

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی