ارسال پیام در اینستاگرام
ایجاد بستر مناسب برای گفتگو و ارسال پیام های متنی و تصویری یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام است که در این گزارش با نحوه “ارسال پیام در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.

آموزش ارسال پیام در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در سطح جهانی است که در ابتدا دارای مشکلات و کمبودهایی بود که این مشکلات در طول زمان هم رفع شدند و هم به میزان قابل توجهی تغییرات مهمی در آنها اعمال شد. این در حالی است که در ابتدا اگر شما تصمیم به اشتراک پست در اینستاگرام داشتید، باید از ابزارهای متفاوتی در زمینه ویرایش، تغییر نور، افکت و... استفاده می کردید اما خوشبختانه در آپدیت هایی که اینستاگرام در طول این مدت منتشر کرد، این نوع مشکلات برطرف شد و تنها با اینستاگرام می توانید تمام فرایند افکت و ویرایش را انجام میدهد.

ارسال پیام در اینستاگرام

اما یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام در آپدیت های اخیر خود به این برنامه اضافه نمود و به مرور زمان تغییراتی را در آن اعمال کرد، بخش دایرکت اینستاگرام (Instagram Direct) است که امکان گفتگو و ارسال پست و استوری و یا حتی عکس و ویس را امکان پذیر کرده است و کاربران اینستاگرامی می توانند از این ابزار برای گفتگو با یکدیگر استفاده نمایند. با این وجود اگر تصمیم به آشنایی و استفاده از این ابزار رایگان اینستاگرامی دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با چگونگی ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

آموزش ارسال پیام در اینستاگرام

توجه مهم : برای آنکه دسترسی به دایرکت اینستاگرام پیدا کنید و موفق به انجام ترفندهای زیر شوید، باید ابتدا وارد دایرکت اینستاگرام شوید. برای وارد شدن به دایرکت اینستاگرام باید شما از منو کاربری وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس از طریق گزینه مشخص شده در تصویر بالا به صفحه دایرکت مراجعه کنید. اما اگر شخصی که تصمیم به ارسال پیام به او دارید، در این لیست حضور ندارد باید از قسمت سرچ بالا، نام کاربری مدنظر را وارد و سپس جستجو کنید تا امکان ارسال پیام دایرکت به مخاطب مورد نظر در اینستاگرام شما فراهم شود.

نحوه ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام

ارسال پیام در اینستاگرام

همان گونه که قسمت بالا توضیح داده شد، بعد از آنکه موفق به انتخاب کاربر مدنظر خود شدید، شما می توانید خیلی ساده اقدام به ارسال پیام متنی همانند تصویر بالا به حساب مدنظر نمائید. اما یکی از قابلیت های اینستاگرام این است که شما می توانید عکس های مختلف را به کاربر/کاربران مدنظر خود ارسال و همانند شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از این رو برای ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام تنها گزینه مشخص شده در قسمت بالا را انتخاب کنید.

نحوه ارسال صدا در اینستاگرام

ارسال پیام در اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام در طی آپدیت های اخیر خود به اینستاگرام افزود، امکان ارسال صدا (Voice) در دایرکت می باشد و از این رو شما هر زمان که بخواهید می توانید با نگه داشتن دکمه بالا اقدام به ارسال صدای خود به کاربر و یا کاربران مدنظر خود نمائید که این قابلیت نیز در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مختلفی وجود دارند و خوشبختانه در دایرکت اینستاگرام نیز این قابلیت وجود دارد.

نحوه ارسال پست به دایرکت اینستاگرام

ارسال پیام در اینستاگرام

یکی از مهم ترین پرسش های کاربران اینستاگرامی، ارسال پست های مختلف به یکدیگر می باشد که با وجود آسان بودن این فرآیند، شما خیلی ساده می توانید اقدام به ارسال پست های مختلف به کاربران مختلف کنید. از این رو ابتدا پست مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پست، شما می توانید با انتخاب گزینه مشخص شده در عکس، اقدام به اشتراک گذاری پست با دوستان خود نمائید.

 

آموزش تصویری ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام (Instagram Direct)

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی