خرید آپارتمان در تهرانپارس

کد مطلب : 81179زمان مطالعه : 4 دقیقه
تهرانپارس یکی از مناطق پرطرفدار در شمال شرق تهران است که به دلیل امکانات رفاهی و دسترسی خوبی که دارد، افراد بسیاری را به شرق تهران جذب کرده است.

خرید و اجاره آپارتمان در تهرانپارس

بخش بزرگی از شمال شرق تهران را محله ای به نام تهرانپارس تشکیل داده است. محله محبوبی که طرفداران بسیاری دارد. این محله چهار میدان اصلی دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در تهرانپارس یا اجاره آپارتمان در تهرانپارس را دارید، با ما همراه باشید.

تهرانپارس در منطقه 4 شهرداری تهران و شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و از شمال به بزرگراه زین الدین (امتداد شرقی همت) و از جنوب به خیابان دماوند منتهی می شوند. از شرق به خیابان سلطانی و محله اتحاد و از غرب به بزرگراه باقری منتهی است. همچنین این محله از سمت شرق با بزرگراه رسالت همسایه است.

مکان های دیدنی محله تهرانپارس

از مکان های دیدنی محله تهرانپارس تهران می توان به باغ پرندگان اشاره کرد. باغ پرندگان یکی از بزرگ ترین باغ هایی است که انواع پرندگان اهلی و وحشی آنجا نگهداری می شوند. این باغ در شرق تهران و در پارک جنگلی لویزان قرار گرفته است.

دسترسی ها و خیابان های مهم

این محله کاملا محصور در میان بزرگراه ها است و به همین دلیل دسترسی به آن با اتومبیل شخصی بسیار راحت است. در مورد وضعیت وسایل نقلیه عمومی بهتر است بدانید که تهرانپارس یکی از مناطق مجهز تهران به حساب می آید. مجهز از این جهت که شما می توانید از مترو، BRT، اتوبوس های شرکت واحد و تاکسی ها استفاده کنید.

نیرو هوایی، محله ای قدیمی و اصیل نشین در تهران

در اتوبان باقری از تهرانپارس که به سمت جنوب غربی حرکت کنیم به محله اصیل نشین نیروهوایی می رسیم. یکی از مناطقی که زندگی در آن طرفداران بسیاری دارد. اگر قصداجاره یا  خرید آپارتمان در نیرو هوایی  را دارید با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

محله نیرو هوایی، یکی از محلات قدیمی تهران است که در منطقه 13 واقع گشته که از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به خیابان 30 متری نیروی هوایی، از شمال به پادگان نیروی هوایی و از غرب به خیابان دهقان محدود می شود.

محله نیرو هوایی 8 خیابان اصلی دارد. خیابان های فرعی با عدد شماره گذاری شده اند. بهترین خیابان های نیرو هوایی خیابان اول تا ششم آن است.

متراژ تعداد زیادی از خانه های خیابان اول تا ششم نیرو هوایی300 متر است. آپارتمان های نوساز متراژ حدود 200 متر دارند.

بیشتر ساکنان خیابان های اول تا ششم نیرو هوایی، از ساکنان قدیمی و بازاریان منطقه هستند. بافت مسکونی نیرو هوایی نوساز است و بیشتر خانه های قدیمی هم بازسازی شده اند.

امکانات

نکته جالب درباره محله نیرو هوایی نزدیکی به سه ایستگاه مترو است. ایستگاه اول، ایستگاه نیرو هوایی است. این ایستگاه بین خیابان چهارم و پنجم نیروهوایی قرار دارد. ایستگاه بعدی، متروی خیابان پیروزی است که فاصله چندانی با محله نیرو هوایی ندارد. ایستگاه سوم، کلاهدوز است. این سه ایستگاه هر سه در خط 4 متروی تهران واقع شده اند. شما با توجه به نزدیکی به هر کدام از آن ها امکان استفاده از این سه ایستگاه را خواهید داشت. علاوه بر مترو، سه ایستگاه اتوبوس تندرو در خیابان نیرو هوایی وجود دارد.

از مهم ترین مراکز خرید این محله می توان به مجتمع تجاری کساء، مجتمع تجاری ظفر، مجتمع تجاری نورا، پاساژ پانوراما، مرکز خرید کویتی ها و مرکز خرید گالری اشاره نمود. وجود فست فودهای مختلف و رستوران های سنتی و مدرن در خیابان پرستار، موجب شده که شهروندان ساکن در این منطقه بتوانند شب ها، در بیرون از منزل اوقات مفرحی را بگذرانند.

از دسترسی های سهل الوصول منطقه نسبت به ایستگاه های مترو در نیرو هوایی و خطوط واحد اتوبوس رانی و تاکسی، تا دارا بودن مراکز خرید بسیار، از دلایل خرید آپارتمان، خرید خانه و اجاره ملک در این منطقه است. ایستگاه های مترو نبرد، نیروهوایی و پیروزی دسترسی آسان و سریعی به اهالی ساکن در این منطقه می دهد.

در ضمن پارک جنگلی سرخه حصار و زمین اسکیت و سرای محله نیرو هوایی از اماکن تفریحی و فرهنگی این محله به شمار می روند.

این محله چند بوستان کوچک برای تفریح دارد. اگر غذا خوردن جزو تفریحات شما است، علاوه بر خیابان های همسایه، می توانید در خود محله نیرو هوایی نیز تعداد زیادی رستوران متنوع پیدا کنید. نیرو هوایی فاصله کمی با پارک جنگلی سرخه حصار دارد. در این محله و محله های اطراف تعداد زیادی باشگاه ورزشی بزرگ وجود دارد.

دلتا معتبرترین پلتفرم خرید آپارتمان و خرید خانه و اجاره آپارتمان در تهران و شهرستان ها

دلتا با داشتن بیشترین نرخ رضایت عمومی استفاده کنندگان از خدمات این مرکز، ادبیات جدید و امنی را در دنیای خرید آپارتمان در تهران و فروش خانه و اجاره ملک در تهران و شهرستان های سراسر کشور ایجاد کرده است. استراتژی مدرن و مدیریت خلاق این مجموعه، با قدرت تکنولوژی روز و نیروهای متعهد و کارآمد، موفق به جابجایی مرزهای این کار شده و امروز دلتا مفتخر به کسب عنوان اولین و معتبرترین مجموعه خرید و فروش و اجاره ملک در ایران به عنوان مشاوری امین و اصیل درکنار خریداران و متقاضیان خدمات شده است و این مهم محقق نمی شد جز با اصالت و تمرکز بر نگاه حمایتی به اصلی ترین سرمایه اقتصادی شهروندان، که خرید آپارتمان، خرید خانه یا فروش خانه و ملک تلقی می شود.

برای مشاوره در حوزه های خرید آپارتمان، خرید خانه، اجاره آپارتمان، اجاره خانه، فروش آپارتمان و فروش خانه در تهران و دیگر شهرهای ایران می توانید از طریق شماره تلفن 0218686 با مشاوران امین سایت ملکی دلتا مشورت نمائید.

خرید آپارتمان در تهرانپارس

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی