آبان عسکری

سنگ تمام همسر آبان عسکری برای عاطی سریال یاغی

تاریخ انتشار : 5 تیر 1401کد مطلب : 87670زمان مطالعه : 2 دقیقه
آبان عسکری، بازیگر نقش عاطفه در سریال یاغی، همسر محمد کارت، کارگردان این سریال است که مدتهاست با هم در پروژه های مشترک همکاری میکنند.

پست های اینستاگرامی محمد کارت برای همسرش آبان عسکری 

سریال یاغی جدیدترین اثر محمد کارت است که این روزها در صدر آثار منتشرشده در بستر نمایش خانگی قرار دارد و ویدیوهایی از قسمت های مختلف این سریال در فضای مجازی وایرال شده است. یاغی مانند مستندها و فیلمِ اول کارت، مشکلات جنوب‌شهری‌ها را با جزئیات فراوان به تصویر می کشد، قهرمان سریال کارت، خواهر و برادری هستند که منفعل و نظاره‌گر نبوده و اهل جنگیدن و سرشاخ شدن با مشکلاتند.

به دلیل استقبال ویژه مخاطبان از این سریال و درخواست شما برای انتشار مطالب بیشتر درباره این زوج هنرمند از نمناک، سری به صفحه شخصی آبان عسکری و همسرش زدیم و با توجه به پست های منتشر شده تصمیم گرفتیم این مطلب را به عاشقانه های محمد کارت برای همسرش، بازیگر نقش عاطفه سریال یاغی اختصاص دهیم، عاشقانه هایی که به بهانه تولد خانم بازیگر منتشر شده بود.

آبان عسکری

آبان عسکری و علی شادمان در یاغی/ عکس از مجید طالبی و پیموده باران

عاشقانه محمد کارت برای همسر و همکارش آبان عسکری

آبان عسکری بازیگر نقش عاطفه خواهر جاوید با بازی علی شادمان، همسر محمد کارت است که در چند اثر با همسرش محمد کارت به عنوان بازیگر، نویسنده و تهیه کننده همکاری کرده است.

خانم بازیگر و آقای کارگردان آشنایی دیرینه ای داشته و از زندگی مشترکشان سالهاست که می گذرد و طی این سالها، آقای کارگردان همیشه زیباترین پست های اینستاگرامش را برای تولد همسرش آبان عسکری منتشر کرده که خاص ترین آنها را با هم مرور میکنیم.

پست هایی که کارگردان سریال یاغی و فیلم شنای پروانه، همسرش را در آنها با القاب خاص خطاب میکند؛ القابی مثل:رفیقم، روح زندگی و ...

شروع یه همکاری.
منو آبان با
علی همراز و
محمد حدادی که تو عکس نیس.
تلاش برای یه دیوونه‌بازی هیجان‌انگیز

محمد کارت و همسرش

تولدت مبارکم باشه آبان ماهِ من
روح زندگی
رفیق زمستانُ بهار
آرامِ جان
خِردِ پیش برنده

آبان عسکری و همسرش

 آبان عسکری و محمد کارت/ عکس از فائقه شاه وردی

شراکت در نفس کشیدن
با ماه‌‌م آبان

بازیگر نقش عاطفه یاغی

محمد کارت و همسرش آبان عسکری/ عکس از سید مازیار هاشمی

آبان
جاااانم
رفیقم
تو هرآن شعر و کتابی که نخواندمی
تو هرآن تحلیل و تعقلی که نکردمی
تو هرآن سکوت و آرامشی که نداشتمی
نیمه تکمیل‌کننده
ذاتِ پیش‌برنده
آرتیستِ بی‌ادعا
چشمِ پر نگاه
تولدت دست خداست تو زندگیم
مبارکی

آبان عسکری

آبان عسکری بازیگر نقش عاطی در فیلم یاغی/ عکس از فائقه شاه وردی

مختصر بیوگرافی آبان عسکری؛ بازیگر نقش عاطفه سریال یاغی

آبان عسکری متولد 5 اردیبهشت 1360 در تهران تهیه کننده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است که مدرک کارشناسی ارشد تئاتر دارد و علاوه بر بازیگری تجربه نویسندگی هم دارد. آبان عسکری همسر محمد کارت کارگردان است که هنوز فرزندی ندارند.

آبان عسکری به تازگی در جدیدترین اثر همسرش سریال یاغی نقش عاطفه قنبرزاده را در کنار قهرمان داستان علی شادمان بازی کرده است. داستان سریال یاغی اقتباس شده از رمانی به نام «سالتو» نوشته مهدی افروزمنش است. در یاغی بازیگران به نامی همچون پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی و... به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

سنگ تمام همسر آبان عسکری برای عاطی سریال یاغی

4.732
این مطلب مفید بود ؟302
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی