عابدزاده

پسری که برای عابدزاده شدن خودش را نصف کرد+ عکس

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93222زمان مطالعه : 2 دقیقه
ابوالفضل موسوی بازیگر نقش احمدرضا عابد زاده عقاب آسیا از داستان پر فراز و نشیب بازیگر شدنش صحبت کرد.

پسری که برای بازی در نقش عابدزاده 42 کیلو لاغر شد

ابوالفضل موسوی بازیگر نقش احمدرضا عابدزاده مهمان اولین قسمت از برنامه «بسته پیشنهادی» در شبکه دو سیما با اجرای مژده لواسانی بود، این بازیگر در این برنامه درباره کاهش وزن 42 کیلویی در 47 روز صحبت کرد که در شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک صحبتهای پسری را می خوانید که برای عابدزاده شدن خودش را نصف کرد.

ابوالفضل موسوی که در فیلم سینمایی پرویز خان نقش عقاب آسیا احمد رضا عابدزاده را بازی کرده است، در یک برنامه تلویزیونی از سختی هایی که برای ایفای این نقش کشیده و کاهش وزن 42 کیلوییش چنین گفت:

من خیلی اضافه وزن داشتم، حدود 47 روز من از 116 کیلو رسیدم به 74 کیلوگرم، من فوتبالی نبودم و می بایست دروازه بانی هم یاد می گرفتم یعنی هم یه رژیم سخت غیر حرفه ای که اصلا نشدنیه داشتم و هم ورزش.

ابوالفضل موسوی

ابوالفضل موسوی بازیگر نقش عابدزاده

ابوالفضل موسوی و ادامه راه بازیگرانی که بخاطر یک نقش لاغر شدند

بسیاری از مخاطبان به صحبت های آقای بازیگر واکنش نشان دادند و خواهان دانستن راز تقریبا یک کیلو کاهش وزن در هر روز شدند. ابوالفضل موسوی تنها کسی نیست که برای ایفای یک نقش وزن کم کرده، تاکنون بازیگران سرشناس زیادی برای ایفای برخی از نقش‌ها متحمل تغییرات فیزیکی قابل ملاحظه‌ای شده اند، باران کوثری برای ایفای نقش در فیلم سینمایی عرق سرد در نقش یک فوتبالیست 21 کیلوگرم از وزنش را کم کرد، صدف اسپهبدی نیز برای بازی در نقش یک زنِ معتاد در فیلم «علف‌زار»، 25 کیلو از وزن خود را کم کرد و....

پسری که برای عابدزاده شدن خودش را نصف کرد+ عکس

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی