تولد
ابوالفضل پورعرب

واقعی ترین عکس و خبر از وضعیت ابوالفضل پورعرب

تاریخ انتشار : 14 آذر 1401کد مطلب : 89337زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بازیگران با حضور در بیمارستان و انتشار تصویری از ابوالفضل پورعرب، حقیقت ماجرا را برای همه روشن کرد.

آخرین وضعیت ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر درگذشت ابوالفضل پورعرب وایرال شد که واکنش طرفداران سوپر استار قدیمی سینمای ایران را در پی داشت و هواداران او را غمگین ساخت. گرچه این خبر در همان ساعات اولیه انتشار تکذیب شد اما مختار سائقی بازیگر سینما و تلویزیون با منتشر کردن عکسی از ابوالفضل پورعرب در بیمارستان خبر از وضعیت او داد. در ادامه این بخش از نمناک تصویر ابوالفضل پورعرب در بیمارستان را مشاهده خواهید کرد.

مختار سائقی و ابوالفضل پورعرب

استوری مختار سائقی برای ابوالفضل پورعرب

مختار سائقی بازیگر نام آشنایی که در بسیاری از آثار طنز مهران مدیری بازی کرده است، بعد از انتشار شایعه فوت ابوالفضل پورعرب و تکذیب آن به عیادت ایشان رفت تا از حال و روز دوستش باخبر شود.

ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب/ عکس از سروش منوچهری

علت بیماری ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون چندی است در بیمارستان بستری شده، به گفته خود آقای بازیگر پای او در محل تصویربرداری ساختِ فیلم مستند «سگ» که کارگردانی‌اش را نیز خود این بازیگر برعهده داشت، زخمی می‌شود و به دلیل همین جراحت، پاهایِ او دچار عفونت می‌شوند. درمان برای کنترلِ عفونت پایِ آقای بازیگر در حال پیگیری است.خوشبختانه وضعیت جسمی این بازیگر سینما و تلویزیون رو به بهبود است و جای نگرانی نیست.

ابوالفضل پور عرب مدتی نیز درگیر بیماری سرطان بود و 30 دی ماه 1389 به دلیل تومور خوش‌خیم در بیمارستان بستری بود، او در یکی از برنامه‌های دورهمی اعلام کرد که تومور وی پس از 3 تا عمل جراحی بهبود یافته‌است.

بیوگرافی و فیلم های ابوالفضل پور عرب

ابوالفضل پورعرب بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون زادهٔ 1 تیر 1340 است. او در فیلم هایی چون عروس، نرگس، مردی شبیه باران، چند میگیری گریه کنی، وضعیت سفید، تنها سردار، غریبانه، مسافر، دستهای آلوده، مجنون لیلی، رقص شیطان و... ایفای نقش نموده و جوایز ارزنده ای را کسب کرده است. او دارای سه فرزند به نام های (رعنا، پوریا و رائیکا) می‌باشد.

ابوالفضل پورعرب و مختار سائقی

ابوالفضل پورعرب/ عکس از روح الله حسین زاده، مختار سائقی/ عکس از اشکان باقرزاده

بیوگرافی و فیلم های مختار سائقی

مختار سائقی23 شهریور 1335 در تهران متولد شد. او در کنار بازیگری، دستیار صحنه و دستیار کارگردان نیز می باشد و در آثاری چون ماموریت، محموله، غریبه، دادستان، فرار از جهنم، برگ برنده، قلقلک، چراغ قرمز، زیر آسمان شهر، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، ترش و شیرین، سه در چهار، مرد دوهزار چهره، پنجمین خورشید، آسمان همیشه ابری نیست و... ایفای نقش نموده است. مختار سائقی در 19 آبانماه 1356 با همسرش ازدواج کرد، این زوج صاحب سه پسر و یک دختر هستند و در حال حاضر سه نوه نیز دارند.

واقعی ترین عکس و خبر از وضعیت ابوالفضل پورعرب

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی