تولد
حمیده خیرآبادی و محمدعلی کشاورز

سرنوشت بازیگران پدرسالار بعد از 28 سال

کد مطلب : 86151تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
سریال پدر سالار با گذشت نزدیک به 3 دهه یکی از مجموعه های خاطره انگیز تلویزیونی است که در ادامه بازیگران آن را در گذر زمان مشاهده می کنید.

بازیگران مجموعه پدر سالار در گذر سالها

سریال پدرسالار به کارگردانی زنده یاد اکبر خواجویی یکی از خاطره انگیزترین مجموعه های تلویزیونی است که در فهرست سریال های ماندگار قرار دارد.

این سریال خانوادگی که برای اولین بار در سال 1372 به روی آنتن رفت با استقبال فراوانی مواجه شده و بینندگان بسیاری به پای تماشای آن می نشستند بارها از شبکه های مختلف تلویزیونی بازپخش شد.

در این بخش از نمناک مروری بر بازیگران این سریال نوستالژیک بعد از گذشت تقریبی 3 دهه خواهیم داشت.

تغییر چهره هنرمندان سریال پدر سالار بعد از 28 سال 

محمدعلی کشاورز بازیگر نقش اسدالله خان، در سال 1309 متولد شد. این بازیگر پیشکسوت در فیلم و سریال های ماندگاری نقش آفرینی کرد که سریال پدرسالار و نقش اسدالله خان یکی از آثار مشهور او بود.

محمدعلی کشاورز 25 خرداد 1399 در 90 سالگی درگذشت.

محمدعلی کشاورز

زنده یاد محمدعلی کشاورز در گذر زمان

حمید خیرآبادی یکی از هنرمندان مطرح کشورمان متولد 1303 بود که فعالیت هنری خود را از 16 سالگی آغاز نمود. این بانوی هنرمند در سریال پدرسالار نقش مادر خانواده و همسر اسدالله خان را ایفا می کرد. حمیده خیر آبادی که از او به عنوان مادر سینمای ایران یاد می شود 31 فروردین 1389 در 85 سالگی درگذشت.

حمیده خیرآبادی

زنده یاد حمیده خیرآبادی بازیگر سریال پدرسالار

اکرم محمدی عروس بزرگ پدر سالار متولد 6 مرداد 1337 در تهران است. او با سریال پدر سالار و نقش زهره( همسر جلال و دختر مولود) به شهرت رسید. 

اکرم محمدی

اکرم محمدی در 64 سالگی / عکس از ایمان کیادربندسری

محمود پاک نیت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون متولد 1331 است. او در سریال پدر سالار با ایفای نقش جلال پسر اسدلله خان به محبوبیت بیشتری رسید.

محمود چاک نیت

محمود پاک نیت بعد از 28 سال

خسرو شجاع زاده بازیگر نقش جمال پسر بزرگ اسدالله خان و همسر زهرا، 1 خرداد 1324 متولد و در 71 سالگی در سال 1395 چشم از جهان فروبست.

خسرو شجاع زاده

زنده یاد خسرو شجاع زاده در گذر زمان

کتایون ریاحی عروس مهربان و خوب اسدلله خان بود. این بانوی هنرمند 10 دی 1341 متولد شده و با نقش زهرا در سریال پدر سالار بیشتر شناخته شده و از آن پس در آثار ماندگاری نقش آفرینی کرد.

اکرم محمدی

کتایون ریاحی در 60 سالگی / عکس از آزاده امیرخان

کمند امیرسلیمانی بازیگر متولد 16 خرداد 1352 است که در سریال پدرسالار نقش آذر عروس کوچک خانواده را ایفا نمود. او با این نقش به شهرت بسیاری دست یافت. 

آزیتا لاچینی

کمند امیرسلیمانی در 49 سالگی / عکس از مهدی آزادبخت

ناصر هاشمی ایفاگر کاراکتر ناصر پسر کوچک اسدالله خان و همسر آذر متولد 22 فروردین 1335 است. این بازیگر که با ازدواج خود در سریال باعث مشکلات بسیاری در خانواده اسدالله شد 66 ساله است.

ناصر هاشمی

ناصر هاشمی در گذر زمان

جمیله شیخی بانوی هنرمند و پیشکسوت کشورمان که در سریال پدرسالار نقش خواهر خانوم اسدالله خان و مادر زهره را ایفا می کرد 9 اردیبهشت 1309 متولد شد و سال 1380 در 71 سالگی درگذشت.

جمیله شیخی

زنده یاد جمیله شیخی بازیگر سریال پدرسالار

سیامک اطلسی برادر اسدالله خان و پدر آذر متولد 4 تیر 1315 بود که در سال 1400 بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

سیامک اطلسی

زنده یاد سیامک اطلسی در گذر زمان

آزیتا لاچینی ایفاگر نقش معصومه مادر آذر 26 آذر 1317 متولد شده است. او پیش از سریال پدر سالار در آثار بسیاری نقش آفرینی کرده و یکی از چهره های شناخته شده در عرصه بازیگری بود.

آزیتا لاچینی

آزیتا لاچینی در گذر زمان

فرحناز منافی ظاهر ایفاگر نقش مهری دختر بزرگ اسدالله خان، 1 خرداد 1339 به دنیا آمده است. او همسر سابق حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون بود.

فرحناز منافی ظاهر

فرحناز منافی ظاهر در 62 سالگی

پرستو گلستانی متولد 11 خرداد 1349 است که در سریال پدرسالار، نقش زری دختر کوچک خانواده را ایفا می کرد. این بانوی هنرمند در سالهای اخیر کم‌کار شده است.

پرستو گلستانی

پرستو گلستانی در گذر زمان

سرنوشت بازیگران پدرسالار بعد از 28 سال

4.6284
این مطلب مفید بود ؟26321
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
1 نظر به ثبت رسیده است
مهدی عصارگل1402-08-08
خدا رحمتشون کنه. خیلی سریال خوبی بود من رو برد به اون زمان که پدرم زنده بود و عاشق این سریال بود. خدا همه اسیران خاک را با ائمه اطهار محشور کند. مهدی عصارگل
50
وبگردی