بازیگران ورزشکار هالیوود
جذابیت فیزیکی در بازیگری بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل برخی از بازیگران سینما و تلوزیون هالیوود ورزش را به صورت جدی دنبال می کنند و ورزشکار حرفه ای هستند.

بازیگران خارجی که ورزشکاران حرفه ای هستند

به طور کل بازیگران سعی می‌ کنند که تناسب اندام خوبی داشته باشند تا بتوانند در فیلم ها جذاب تر ظاهر شوند و مهم تر از همه این که همین جذابیت فیزیکی و ظاهری می تواند عاملی برای انگیزه دادن به مردم معمولی باشد که تماشاگران این فیلم ها هستند. در این قسمت از چهره ها در نمناک قصد داریم بازیگرانی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر هنر بازیگری، ورزشکاران حرفه ای هم هستند.

دواین یا راک جانسون

قبل از این که راک جانسون به یک فرد مشهور در حیطه بازیگری در سینمای هالیوود تبدیل شود، مردم او را به خاطر هیکل ورزشکاری اش دوست داشتند. او فعالیت بسیار زیادی در زمینه های مختلف ورزشی از جمله بدن سازی داشته است.

بازیگر مشهور هالیوود

آرنولد شوارتزنگر

کسی نیست که آرنولد را نشناسد. او به خاطر هیکل بدن سازی شده اش به شدت معروف شد. ماهیچه های بسیار تفکیک شده و زیبایش باعث شد که در زمینه بازیگری هم جذابیت زیادی برای مردم داشته باشد.

تری کروس

‏تری بازیگر بسیار مشهوری است که در زمینه های ورزشی هم فعالیت بسیار گسترده‌ ای دارد و حتی کنفرانس های ورزشی برگزار می کند و اطلاعات خوبی را در مورد ورزش هایی که در آن سررشته دارد، در اختیار دیگران قرار می‌ دهد.

جیسون استاتهام

این بازیگر مشهور در صنعت سینمای هالیوود به شدت خوش درخشیده است. با این که ظاهر خیلی جذابی ندارد اما به خاطر بدن آماده و ورزشی اش مورد توجه مردم زیادی قرار گرفته است.

بدن ورزشی بازیگران

رینولد ریکلسون

رینولد از آن دسته از بازیگرانی است که به خاطر هیکل ورزشکاری اش و صحنه های اکشنی که بازی می ‌کرد، مورد توجه قرار گرفت و به یک ستاره در سینما تبدیل شد و در زمینه فوتبال هم بسیار خوش درخشید. البته آسیب های جسمی زیادی هم دید.

جوئل مک هیل

این بازیگر مشهور که از دانشکده واشنگتن فارغ التحصیل شده است؛ زمانی متوجه شد که در زمینه فوتبال هم استعداد بسیار بالایی دارد و به یک بازیگر و همچنین ورزشکار حرفه ای در زمینه فوتبال تبدیل شد.

استیو آستین

استیو جزء افرادی است که همیشه در کشتی مقام کسب می‌ کند و همچنین در فوتبال هم بسیار خوش درخشید و در زمینه بازیگری هم طرفداران بسیار زیادی دارد و می‌ توان گفت که از لحاظ هنری و ورزشی بسیار با استعداد است.

کشتی گیر

مارک هارمون

مارک هارمون ذاتا فوتبالیست زاییده شده است اما بعدها توانست در زمینه بازیگری هم خوش بدرخشد و جزو آن دسته از بازیگرانی است که از لحاظ ورزشی به شدت عالی عمل کرده است.

فارست ویتاکر

او قبل از اینکه وارد سینما شود، در زمینه ورزشی از جمله فوتبال بسیار خوش درخشیده بود. از زمان دبیرستان فوتبال را پیگیری می‌ کرد اما به بازیگری هم علاقه زیادی داشت تا این که در هر دو زمینه به سطح بالایی از موفقیت رسید.

جاش دوهامل

جاش جزو آن دسته از افرادی است که در زمینه بازیگری نقش های بسیار متفاوتی را بازی کرده و در سریال‌ های تلویزیونی هم طرفداران زیادی دارد اما به مدت دو سال در زمینه ورزشی هم خوش درخشید و یکی از با استعدادترین ورزشکاران محسوب می‌ شود.

سلبریتی ورزشکار

دِن کِین

این بازیگر مشهور بیشتر در فیلم های سینمایی راجع به ابر قهرمان ها ایفای نقش می کند. در تیم فوتبال هم خیلی خوش درخشیده و از زمان دانشجویی فوتبال را آغاز کرد و متوجه شد که در این زمینه استعداد بسیار شگرفی دارد.

وینی جونز

وینی نیز جزو آن دسته از افرادی است که در زمینه بازیگری بسیار خوب عمل کرد؛ اما در زمینه فوتبال هم به مدت یک دهه بسیار خوش درخشید و او را یک فردِ موفق در دو زمینه بازیگری و فوتبال شناختند.

اد اونیل

این بازیگر هم در شغل خودش صحنه های هنری بسیار جذابی را بازی کرد. هیچ کس فکر نمی کرد که او بتواند در زمینه فوتبال بسیار خوش بدرخشد اما در کمال تعجب فوتبال را هم به خوبی پشت سر گذاشت.

جیسون سگل

این بازیگر مشهور توانسته در زمینه بسکتبال خوش بدرخشد و بسکتبال را از زمان دبیرستان دنبال می‌ کرد اما اول به عنوان شغل بازیگری در بین مردم شهرت پیدا کرد تا بعدها در مسابقات بسکتبال هم او را دیدند.

ورزشکاران خارجی

رونالد ریگان

رونالد همیشه به ورزش علاقه داشته و همیشه در دانشگاه هم در تیم ورزشکاران فوتبال بازی می کرد اما بالاخره به خاطر شرایط موجود در زندگی اش به بازیگری روی آورد و در یک تست قبول شد و آن را به عنوان بازیگر شناختند تا این که چند سال بعد به عنوان فوتبالیست هم به شهرت رسید.

جان گودمن

جان در زمینه فوتبال بسیار خوش درخشید‌ البته او بیشتر بازیگر نقش‌ های کمدی است و خیلی فیلم های جدی بازی نمی‌ کند اما به هر حال توانسته جزو افرادی باشد که هم بازیگری و هم فوتبال را به طور جدی دنبال می‌ کند.

تامی لی جونز

این فوتبالیست همزمان در دانشگاه فوتبال بازی می‌ کرد و توانست موفقیت های بزرگی را رقم بزند تا اینکه بعد از تحصیلات دانشگاهی، وارد زمینه بازیگری هم شد.

متیو فاکس

متیو فاکس جزو آن دسته از بازیگران و فوتبالیست هایی است که در هر دو زمینه خوش درخشیده و خودش هم متوجه استعداد بالایش در زمینه ورزشی و هنری شده است. او همچنین در مقابل ورزشکاران حرفه ‌ای هم بازی کرده است.

عکس بازیگر ورزشکار

جان استیوارت

جان از زمانی که به عنوان یک بازیگر شناخته شده بود، به یک تیم ورزشی هم معرفی شد و در این تیم ورزشی نشان داد که در زمینه مربیگری هم استعداد بسیار بالایی دارد و بعدها به عنوان بازیگر و مربی ورزشی فعالیت کرد.

کارل ویترز

کارل جزء افرادی است که همیشه در فیلم‌ های سینمایی نقش های خود را به بهترین شکل ممکن ایفا می کند و توانسته در زمینه ورزش هم خوش بدرخشد تا اینکه در لیگ فوتبال در کانادا به شدت مورد توجه قرار گرفت و طرفداران بسیار زیادی داشت.

هالیوودی هایی که ورزشکار حرفه ای هستند 

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : عکس:markseliger / عکس:danielsmithphotography / عکس:yopeteryang / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی