بازیگر زن ایرانی
ماجرای عجیبی بود اما واقعیت داشت، بازیگر زن ایرانی در حالی کفن پیچ شده از جایش بلند شد که 7 روز پیش فوت کرده و مدتها در سردخانه نگهداری شده بود.

زنده شدن لادل ژاوه وند، بازیگر زن ایرانی چند روز بعد مرگ

لادن ژاوه وند مصاحبه ای در برنامه تلویزیونی من و شما با اجرای آرش ظلی پور داشت که این روزها به دلیل حضورش در سریال نیوکمپ، بار دیگر بخش هایی از آن در فضای مجازی دست بدست می شود. ویدئوهایی که در آن بازیگر نقش مادر پارسا پیروزفر در سریال یاغی، داستان عجیب زنده شدن پس از چندین روز مرگ را روایت میکند و جزئیاتش را در این بخش از نمناک میخوانید.

لادن ژاوه وند

داستان از این قرار است که خانم ژاوه وند در یکی از روزهای سرد زمستان سال 1380، زمان عبور از اتوبان بر اثر تصادف با یک خودروی سواری به گوشه ای پرتاب شد و به شدت آسیب میبیند.

مدت کوتاهی در همان حالت نیمه جان کف اتوبان در حال خونریزی بوده که همان خودرو به محل حادثه بازمیگردد. سرنشینان خودرو با بی رحمی تمام به‌جای نجات جان این بازیگر زن ایرانی، او را داخل جوی آب انداخته و جسد بی جانش را زیر مقدار زیادی زباله پنهان می کنند.

3 روز بعد جسد مدفون شده او زیر برف سنگین و زباله ها، توسط مامور نظافت شهرداری کشف شده و توسط نیروهای پلیس به سردخانه بیمارستان منتقل می شود و چهار روز هم در سردخانه می ماند تا سفر 7 روزه او کامل شود.

پس از گذشت 7 روز از مرگ، جسد کفن پیچ شده لاله ژاوه وند از سردخانه به قسمت اورژانس منتقل می شود اما در حالی که جسد در حال انتقال به بهشت زهرا بود، پروندهٔ او به طرز عجیبی گم می شود. گم شدن پرونده او، باعث تاخیر در انجام مراحل انتقال شده و بازیگر نقش مادر نوید محمدزاده در فیلم مغزهای کوچک زنگ زده، در اورژانس باقی می ماند.

گرمای فضای اورژانس و قطعا کلی عوامل دیگر دست بدست هم داده و جسد کفن پیچ شده به صورت ناگهانی و به طرز ناباورانه‌ای از جای خود بلند می شود. زنده شدن ناباورانه لاله ژاه وند 7 روز پس از مرگش، موجب حیرت و تعجب پزشکان و تمام حاضرین در آنجا می شود و ادامه داستان که حتما میتوانید حدس بزنید.

زنده شدن بازیگر زن ایرانی 7 روز پعد مرگ!! + عکس

4.533
این مطلب مفید بود ؟303
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/م
وبگردی