افزودن لوکیشن اینستاگرام

نحوه افزودن لوکیشن در اینستاگرام

کد مطلب : 77660زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزودن لوکیشن یکی دیگر از قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده که در این گزارش به معرفی “لوکیشن اینستاگرام” و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.

آموزش افزودن لوکیشن اینستاگرام

شبکه مجازی اینستاگرام، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سطح جهانی است که دارای ابزارهای متعددی می باشد و شما می توانید تنها با یک برنامه کارهای مختلفی را انجام دهید و این بدین معناست که اگر شما تصویری را ثبت کرده اید و اما هنوز آنرا ویرایش نکرده اید، می توانید آنرا به سادگی در برنامه اینستاگرام با استفاده از افکت های مختلف ویرایش کنید.

با این حال این تنها قابلیت اینستاگرام نیست و قابلیت های دیگری نیز دارد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین آنها، لوکیشن اینستاگرام می باشد که می تواند به صفحه اینستاگرامی شما کمک موثری داشته باشد.برای مثال یکی از تاثیرهایی که برای شما خواهد گذاشت این است که برای مثال شما در منطقه A در حال زندگی هستید و برای اینکه با پست هایی که در این منطقه منتشر شده اند را مشاهده کنید.

لوکیشن اینستاگرام

از این رو شما هم می توانید پیج های محبوب که در منطقه شما فعالیت می کنند را بشناسید و هم می توانید بصورت کلی با اصنافی که در آن منطقه در حال فعالیت هستند، آشنا شوید و در نهایت بجای آنکه برای خرید وسیله ای که قبلا چند کیلومتر سپری می کردید را اینبار تنها با پیمودن چندمتر می توانید خریداری کنید. بنابراین لوکیشن می تواند هم در آشنایی و هم در کسب و کار نیز موثر واقع شود.

خوشبختانه اینستاگرام این قابلیت را فراهم کرده است و شما می توانید به آسانی از این قابلیت استفاده کنید. اما اگر مبتدی هستید و کار با لوکیشن اینستاگرام را آشنا نیستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با نحوه اضافه کردن لوکیشن به اینستاگرام آشنا سازیم. همراه ما باشید.

آموزش افزودن لوکیشن به استوری

افزودن لوکیشن به اینستاگرام چه در پست و چه در استوری بسیار ساده و آسان که در این بخش از این گزارش شما را با نحوه افزودن لوکیشن به استوری اینستاگرام بصورت مرحله به مرحله آشنا خواهیم ساخت که عبارتند از؛

  • وارد برنامه اینستاگرام شوید و از قسمت بالای صفحه، دوربینی که در تصویر ذیل مشخص شده است را انتخاب کنید.

لوکیشن اینستاگرام

  • سپس تصویر، فیلم و هر چیز دیگری که تصمیم به استوری کردن آن دارید را انتخاب کنید و در صفحه انتشار آن، گزینه مشخص شده در تصویر ذیل را انتخاب کنید؛

لوکیشن اینستاگرام

  • اینک گزینه Location را انتخاب نمائید تا لوکیشن را در استوری درج کنید.

لوکیشن اینستاگرام

درج لوکیشن پست اینستاگرام

برخی بر این باور هستند که درج لوکیشن در پست اینستاگرامی نسبت به درج لوکیشن در استوری، بازدید بیشتری دارد و اما ما می گوئیم برای اینکه بهتر دیده شوید بدون توجه به هر مورد دیگری، هم در پست های پیج خود و هم در استوری درج کنید تا هرچند کم یا زیاد بتوانید بازدید کننده جذب کنید. برای این کار طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

  • وارد برنامه اینستاگرام شوید و عملیات اولیه منتشر کردن پست را انجام دهید که ابتدا باید گزینه ذیل را انتخاب کنید؛

لوکیشن اینستاگرام

  • سپس متن کپشن را بنویسید و سپس از گزینه Add location اقدام به درج لوکیشن کنید.

استفاده از لوکیشن اینستاگرام

  • اما برای آنکه برنامه اینستاگرام بتواند به لوکیشن و موقعیت شما دسترسی پیدا کند، باید گزینه لوکیشن گوشی را هم بصورت کلی و هم در اینستاگرام فعال کنید. اگر هم فعال نکرده اید، باید در قسمت کادر بالایی اقدام به تایپ کنید.

لوکیشن اینستاگرام

آموزش تصویری افزودن لوکیشن در پست و استوری اینستاگرام

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی