عادل فردوسی پور

آغاز دوباره برنامه نود با عادل فردوسی پور

تاریخ انتشار : 29 تیر 1400کد مطلب : 82488تعداد نظرات : 2 نظر
عادل فردوسی پور مجری برنامه محبوب و پر بیننده برنامه فوتبالی نود بار دیگر اجرای این برنامه در شبکه سوم را بر عهده خواهد گرفت.

بازگشت عادل فردوسی پور به «نود» در دولت جدید

برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور یکی از برنامه های فوتبالی محبوب و پربیننده شبکه سوم سیما بود که به طور زنده به بررسی مسائل و مسابقات فوتبالی می پرداخت.

این برنامه از سال 1378 توسط عادل فردوسی پور بنیانگذاری شد و به مدت تقریبی 20 سال هر دوشنبه رویدادهای فوتبالی ایران و جهان را با حضور کارشناسان و فوتبالیستهای مطرح تحلیل می کردو این برنامه در اسفند ماه 1397 به کار خود پایان داد.

عادل فردوسی پور

تاریخ و زمان پخش مجدد برنامه نود

محمد مهدی فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس در ارتباط با بازگشت عادل فردوسی پور به برنامه نود طی مصاحبه ای اعلام کرد :

قرار شده است دوستان در صدا و سیما مسئله بازگشت عادل فردوسی پور به برنامه نود را بررسی کنند و ان شاء الله در دولت آینده شاهد بازگشت فردوسی پور باشیم. علاقه داشتیم همان اول کار آقای عادل فردوسی پور به برنامه 90 برگردد اما با تاخیر مواجه شد.

زمان بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون مشخص شد

4.491
این مطلب مفید بود ؟8011
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
2 نظر به ثبت رسیده است
حرف حساب1400-04-31
از روزی که برنامه نود نیست من یکی هیچ مسابقه ای رانگاه نکردم حتی تلویزیون رو. آقای میثاقی طرفداری ازتیم خاص میکنه که این کار هیچ توجیهی برای رسانه ملی که باید بی طرف باشه ندارد،فکر کنم صدا وسیما اشتباه کرد برای اخراج وکنارگذاشتن فردوسی پور.
242
فرناز1400-04-30
تورخدا زودتر بهترین خبری بود ک تو عمرم شنیدم خیلی خوشحالم واقعا اقای فردوسی پور یک شخصیت همچی تمومن ب وجودش افتخارمیکنیم
211
وبگردی