ادل خواننده
ادل خواننده ای که معروفیت جهانی دارد و زیبایی او زبان زد مردم است، رار زیبایی پوستش را از طریق میکاپ آرتیست خود لو داد و همه را شگفت زده کرد.

روتین پوستی ادل برای حفظ زیبایی و جوانی اش

میکاپ آرتیست ادل به نام مایکل آشتون؛ اخیراً اطلاعاتی در مورد روتین مراقبت از پوست خودش و ادل را با یک مجله استرالیایی به اشتراک گذاشته است؛ البته آن ها دقیقا مراحل میکاپ و آرایش را مشخص نکردند اما نکاتی را گفته اند که می تواند کمک کننده باشد. در این قسمت از نمناک دراین باره توضیح خواهیم داد، درباره روتین ساده ای که تمام جزئیات اصلی زیبایی و شادابی پوست این خواننده زن معروف را به خود اختصاص میدهد.

آماده‌سازی پوست

میکاپ ‌‌ارتیست ادل عقیده دارد؛ بهترین چیزی که می توان در آرایش کردن به افراد توصیه کرد، آماده کردن پوست است که یکی از بهترین و مهم ترین مراحل کار می باشد؛ یعنی شما باید سعی کنید که پوست خود را پاکسازی کرده و از مرطوب‌کننده و روغن های فیشیال و بالم استفاده کنید.

او همچنین پیشنهاد می‌ دهد که روتین پاکسازی را با میسلار واتر انجام دهید و حتما اطراف بینی و پیشانی تان را پاکسازی کنید تا چربی و روغن های اضافی از بین برود.

روغن های پوستی

استفاده از مرطوب‌کننده

او عقیده دارد زمانی که صورت خود را پاکسازی می کنید، پوست تان مواد مغذی و آب را به خود جذب می کند. استفاده از مرطوب‌کننده می تواند راه حل کلیدی باشد تا پوست را آبرسانی کرده و بعد از آرایش، زیبایی بیشتری را در خودتان احساس کنید.

استفاده از ماسک های ورقه ای

ادل و میکاپ آرتیستش عقیده دارند که باید قبل از آرایش، پوست خود را آبرسانی کنید و کیفیت پوست را بالا ببرید. می توانید از ماسک های ورقه ای برای تغذیه پوست، خونرسانی و افزایش رطوبت آن استفاده کنید تا یک پوست زیبا داشته باشید و رطوبت به اندازه کافی داخل آن بماند و پوست روشن تری هم داشته باشید.

ماسک ورقه ای

خط چشم، بخش اصلی زیبایی با آرایش ادل

ادل عقیده دارد؛ زیباترین چیزی که در آرایش چشم وجود دارد، خط چشم دنباله دار است که باعث جذابیت دو چندانش شده و زیبایی چهره را بالا می برد.‌ این میکاپ آرتیست دقیقا می‌داند که چه خط چشمی به صورتش می اید و باعث زیبا شدن بیشترش می شود. در واقع این خط چشم حالت بادامی به چشم های او می دهد که به ‌شدت جذاب است.

ترفند ساده ادل خواننده، برای زیبایی پوستش

478
این مطلب مفید بود ؟6315
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن/ن.ح
وبگردی