سارا باقری

بازیگران سریال افرا در یک قاب

کد مطلب : 83892زمان مطالعه : 1 دقیقه
جدیدترین تصاویر از مائده ، پیمان و عقیل سریاال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی در پشت صحنه این مجموعه را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

بازیگران جوان و تازه کار سریال افرا 

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک محمدکامبیز دارابی و مجید مولایی یکی از مجموعه های درحال پخش از شبکه یک سیما است که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

این سریال با حضور بازیگران سرشناسی همچون مهدی سلطانی ، مینا وحید ، اسمماعیل محرابی ، فریبا متخصص ، پژمان بازغی و بازیگران تازه کار عرصه هنر ، داستان ویژه ای را روایت می کند.

سریال افرا با ماجرای عاشقی مائده و پیمان به روی آنتن رفت و با کشته شدن پیمان به دست برادر مائده و ماجرای قصاص او ادامه پیدا کرد.

کارگردان و بازیگران سریال افرا

هامون سیدی ، کامبیز دارابی ، بهرنگ توفیقی، محمد صادقی و سارا باقری 

سارا باقری بازیگر نقش مائده در سریال افرا که پیش تر تجربه های متفاوتی در سریال هایی همچون ملکاوان و هیولا دارد با پیوستن به گروه بازیگران آخرین ساخته بهرنگ توفیقی بیشتر شناخته شده و تجربه مهمی را در کنار هنرمندان برجسته برای خود رقم زد.

سارا باقری

هامون سیدی برادر هومن سیدی بازیگر و کارگردان مشهور کشورمان است که پیش از سریال افرا در چند کار سینمایی و تئاتر نقش آفرینی کرده است. هامون سیدی در اولین تجربه حضور تلویزیونی خود، ایفاگر کاراکتر عقیل است.

هامون سیدی

بازیگران سریال افرا در یک قاب

4.3144
این مطلب مفید بود ؟12519
منبع : عکاس: چاوش هماوندی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : سریال افرا
وبگردی