تولد
اسماعیل محرابی و فریبا متخصص

رازهای پنهان سریال افرا فاش شد

تاریخ انتشار : 19 مهر 1400کد مطلب : 84114زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی به پایان رسید و راز اصلی آن پنهان ماند اما مهدی سلطانی راز مادر پیمان را در اینستاگرامش فاش کرد.

راز اعظم و سیروس در سریال افرا چه بود؟

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی محمد کامبیز دارابی و مجید مولایی شب گذشته پس از 38 قسمت به پایان رسید.

این سریال با حضور بازیگران مشهور برای پخش در 40 قسمت در نظر گرفته شده بود اما در روزهای قبل صفحه رسمی سریال از پایان پخش آن در قسمت 38 خبر داده بود.

همانطور که پیش تر در نمناک اشاره کرده بودیم در طی داستان مادر پیمان با دادن وسائل او به مائده راز اصلی زندگی خود را فاش می کرد که در هنگام پخش، این موضوع ناتمام ماند و دیگر اشاره ای به راز سیروس و اعظم در قسمت های آخر نشد.

خانواده پیمان

مهدی سلطانی بازیگر نقش حاج محمود فروزش با انتشار قسمت آخر این مجموعه، راز این سریال را فاش کرد.

مهدی سلطانی با انتشار تصویر زیر در اینستاگرامش عنوان کرد:

سریال افرا بالاخره بعد از سی و هشت قسمت با تمام کم و کاستی ها، به مقتضای شرایط، به پایان رسید. بر خود می دانم که از همراهی، مهربانی و نقد ها و نظراتتون سپاسگزار باشم.

در کامنت های شما زیاد پرسیده می شود که بالاخره راز سیروس و اعظم چه بود و چرا نشان داده نشد؟ البته پاسخ به این پرسش به من به عنوان بازیگر پروژه مربوط نمی شود اما برای رفع این کنجکاوی و احترام به شعور مخاطب، خود را موظف می دانم تا توضیحی عرض کنم.

پیمان قصه ی افرا بچه زن دیگری از سیروس بود که در سفرشان به مشهد فاش و ناگهان سر و کله اش پیدا می شود و اعظم برای آبرو داری از سیروس، می پذیرد مادرش باشد و برای اینکه داستان لو نرود سفرشان از مشهد به تهران را چند ماه به بهانه های مختلف به عقب می اندازند تا تولد بچه توسط اعظم منطقی به نظر برسد. کمکی که این موضوع به روند دراماتیک داستان می کرد این بود که اعظم چون مادر واقعی پیمان نیست پس هیچ حق و حقوق مالی و غیر مالی در عفو و یا قصاص ندارد.

تمام این مراحل تصویر برداری شد اما ظاهرا پخش تلویزیون به دلیل اینکه مبادا شأن سیروس به عنوان یک پدر بیش از این خدشه دار شود مصلحت دید حذف گردد. راز حاج محمود هم در واقع همان نقطه ضعفش در رابطه با کارخانه بود که نشان داده شد.

همواره قصدم از انتخابهایم در کارها، جذاب و مفید بودن برای مخاطبانم بوده و انشاالله خواهد بود. امیدوارم بتوانم با کاری بهتر در خدمتتان باشم که لایق بهترین ها هستید.

مواظب خودتون باشید.

مهدی سلطانی

رازهای پنهان سریال افرا فاش شد

4.6841
این مطلب مفید بود ؟77071
منبع : عکاس: محمد دارایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی