فاطمه معتمدآریا
فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی با بازی فاطمه معتمدآریا و سعید آقاخانی تا چند روز دیگر به سینمای آنلاین می آید.

اکران بنفشه آفریقایی در سینمای آنلاین

فیلم بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زند حقیقی و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری سال 97 ساخته شد و اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

این فیلم سینمایی بعد از مدت ها انتظار برای اکران در سینماها به دلیل شرایط موجود جامعه و شیوع ویروس کرونا به سینمای آنلاین می آید.

رونمایی از پوستر جدید فیلم بنفشه آفریقایی

پوستر جدید فیلم بنفشه آفریقایی با تصویری از فاطمه معتمدآریا و سعید آقاخانی رونمایی شد و این فیلم از سه شنبه 11 شهریورماه در سینمای آنلاین اکران خود را آغاز میکند.

پوستر فیلم بنفشه آفریقایی

بهزاد خورشیدی پوستر این فیلم سینمایی را طراحی کرده است و بازیگران سرشناسی در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا بازیگر نقش اصلی قصه فیلم بنفشه آفریقایی است که در نقش شکوه مقابل دوربین رفته است و این فیلم علاوه بر ایران در آمریکا و کانادا هم به نمایش گذاشته میشود.

رضا بابک

در خلاصه داستان فیلم بنفشه آفریقایی آمده است:

شکوه متوجه می شود که همسر اولش فریدون توسط فرزندانش به خانه سالمندان منتقل شده است. او به همراه همه همسر دومش رضا تصمیم می گیرند تا فریدون را به خانه خودشان بیاورند. با آمدن فریدون در خانه رابطه هر سه تغییراتی پیدا می کند و اتفاقات تازه ای در زندگی هر سه نفر بوجود می آید.

بازیگران بنفشه آفریقایی

بازیگران فیلم بنفشه آفریقایی عبارتند از:

فاطمه معتمدآریا، سعیدآقاخانی، رضا بابک، مهدی حسینی نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبرائیلی و مریم شیرازی بازیگران فیلم بنفشه آفریقایی را تشکیل میدهند.

بنفشه آفریقایی با فاطمه معتمدآریا از 11 شهریور در سینمای آنلاین

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس: حبیب مجیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی