تولد
زود عصبانی شدن
عصبانیت ویژگی که در همه افراد وجود دارد اما زود عصبانی شدن خصوصیتی است که فقط در متولدین بعضی ماه ها وجود دارد و این افراد زودتر از بقیه از کوره در میروند.

متولدین چند ماه سال که کم صبرتر و کم تحمل ترن

اینکه بعضی از ما زودتر از دیگران از کوره در می رویم و عصبانی می ‌شویم، تا حد زیادی بستگی به ماهی دارد که در آن متولد شده ایم. یعنی در واقع این هم یکی دیگر از ویژگی های متولدین ماه های مختلف است که باعث می شود زودتر از دیگران عصبانی شوند. در این قسمت از نمناک به ترتیب به شما معرفی می کنیم که متولدین کدام ماه ها سریع تر از کوره در می روند.

فروردین

فروردین ماهی ها زودتر از 11 ماه دیگر عصبانی می شوند و اگر به چیزی که می‌ خواهند نرسند، از کوره در می روند. آن ها هرگز جرو بحث و اختلاف نظر را تاب نمی آورند و سریع واکنش نشان می‌ دهند و همه چیز روی اعصاب آن ها است. تا زمانی که انتقام نگیرند یا عصبانیت خود را ابراز نکنند، حال شان خوب نمی شود.

زو عصبانی شدن

شهریور

از آن جایی که شهریور ماهی ها همه چیز را تجزیه تحلیل و آنالیز می کنند در نتیجه درونا با خودشان درگیر هستند. اگر به آن ها بگویید که اشتباه کرده ‌اند، کاملاً با یک فرد عصبانی روبرو می‌ شوید که نمی تواند خودش را آرام کند و از کوره در می رود؛ پس باید مراقب رفتارتان با آن ها باشید.

مرداد

مرداد ماهی ها نقاط قوت زیادی دارند اما یکی از نقاط ضعف آن ها این است که سریع از کوره در می روند و خیلی زود خشمگین می شوند. ممکن است جاهایی عصبانی شوند که هرگز نیاز به عصبانیت نیست و همین باعث می شود که دیگران کمی از آن ها فاصله بگیرند. آن ها اغلب افراد مهربانی هستند اما عصبانیت زود هنگام کار دست شان می دهد.

خشم و عصبانیت

خرداد

خرداد ماهی ها هنگام اضطراب و استرس عصبانی هم می‌ شوند. آن ها پیش ‌بینی زیادی را در مدیریت شرایط مختلف دارند و اگر این پیش ‌بینی ‌ها به هم بخورد؛ عصبانی شان می کند. اگر با صدای بلند با آن ها صحبت کنید، از کوره در می روند. خرداد ماهی ها خیلی زود آشفته می شوند. البته که مهارت زیادی در پنهان کردن عصبانیتشان دارند اما به هر حال زود عصبانی می شوند.

تیر

تیر ماهی ها هم جزء افرادی هستند که به خاطر احساسات زیاد زود عصبانی می شوند. آن ها با احساسات خود مشکلی ندارند اما اگر بخواهید به هر نحوی با آن ها بحث و جدل کنید یا این که بخواهید احساسات ‌شان را زیر سؤال ببرید، باعث عصبانیت شان می شوید؛ عصبانیتی که کمی زود هنگام است.

از کوره دررفتن

مهر

مهر ماهی ها به دنبال تعادل و هارمونی در زندگی هستند. از ناعدالتی های زندگی فرار می‌ کنند و سعی می‌ کنند که خودشان همیشه رفتار درستی داشته باشند. آن ها همیشه در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام می دهند اما اگر کسی که مقابل آن ها است، از وظایفش سرپیچی کند و همین موضوع باعث عصبانیت شان خواهد شد، زیرا تعادل ذهنی شان را به هم می زند.

متولدین کدوم ماه زودتر از کوره در میرن؟

3.961
این مطلب مفید بود ؟4714
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
وبگردی