امیر آقایی

اکران قسمت چهارم سریال آقازاده در برج میلاد

تاریخ انتشار : 25 تیر 1399کد مطلب : 76777زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آقازاده به چهارمین قسمت خود رسید و قسمت جدید این سریال به شیوه ای متفاوت به نمایش درمی آید.

سریال آقازاده در برج میلاد به نمایش درمی آید

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا سریال جدید این روزها نمایش خانگی است و طرفداران زیادی دارد.

این سریال پربیننده نمایش خانگی به چهارمین قسمت خود رسید و قسمت جدید این سریال این هفته با شیوه ای متفاوت به نمایش در می آید.

قسمت جدید سریال آقازاده در سینما ماشین برج میلاد

صفحه رسمی سریال آقازاده با انتشار پستی خبر از نمایش متفاوت قسمت جدید این سریال داد.

در صفحه سریال آقازاده آمده است:

چهارمین قسمت از آقازاده در حالی جمعه این هفته توزیع می شود که بنا است یک شب زودتر در تهران و همچنین در مشهد در قالب طرح سینما ماشین اکران شود.

به گزارش روابط عمومی این سریال، قسمت چهارم آقازاده با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی پنجشنبه و جمعه 26 و 27 تیر ماه ساعت 21 در سینما ماشین برج میلاد به نمایش در می آید.

علاقمندان برای تماشای این سریال در برج میلاد می توانند یک شب زودتر از توزیع آن از سینما تیکت یا ایران تیک بلیت آقازاده را تهیه کنند. همچنین این سریال جمعه 27 تیر ساعت 20:30 نیز در قالب طرح سینما ماشین در شهربازی قهرمانان مشهد نمایش داده خواهد شد.

سریال آقازاده

آقازاده اولین تجربه بهرنگ توفیقی در ساخت سریال برای نمایش خانگی است که تا به اینجای قصه توانسته نظرات مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کند.

سینا مهراد و لعیا زنگنه

این سریال نمایش خانگی روایتگر ماجرای دو آقازاده و تفاوت های زیاد آنها در سبک زندگی است که با داستان هایی دیگر درآمیخته میشود و مخاطب را کنجکاو میکند تا ادامه این سریال را دنبال کند.

پردیس پورعابدینی

 

بازیگران سریال آقازاده عبارتند از:

بازیگران سرشناس زیادی در سریال آقازاده به ایفای نقش می پردازند و این سریال را میتوان یکی از پرستاره ترین سریال های نمایش خانگی دانست.

بازیگران سریال آقازاده

بازیگرانی چون امین تارخ، امیر آقایی، سینا مهراد، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، نیکی کریمی، کامبیز دیرباز، محمدحسین لطیفی، جمشید هاشم پور، امین حیایی، مهدی کوشکی، کاوه خداشناس، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و.... در سریال آقازاده به ایفای نقش می پردازند.

اکران قسمت چهارم سریال آقازاده در برج میلاد

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
منبع : صفحه سریال آقازاده / عکاس:محمد دارایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی