سینا مهراد و لعیا زنگنه
سینا مهراد بازیگر سریال آقازاده با انتشار پستی خبر از پایان تصویربرداری این سریال نمایش خانگی داد.

تصویربرداری سریال آقازاده به پایان رسید

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا یکی از سریال های پربازیگر نمایش خانگی است که تابحال 6 قسمت از آن توزیع شده است.

تصویربرداری این سریال نمایش خانگی روز گذشته به پایان رسید و بازیگر نقش حامد این سریال تصاویری از عوامل آقازاده را به اشتراک گذاشت.

تصاویری از پایان سریال آقازاده

سینا مهراد بازیگر نقش حامد در سریال آقازاده با انتشار تصاویری از این سریال نوشت:

اینک که کمتر از بیست و چهار ساعت از پایان فیلمبرداری آقازاده میگذرد به خیلی چیزها می اندیشم.به حرف ها و درد های ریز و درشتی که قرار بود بگوییم و قضاوتش بماند با شما ، به بیکران محبتِ حامد عنقا و بهرنگ توفیقی که بار دیگر چون سریال پدر، پدرانه در کنارم ایستادند، به تک تک عوامل آقازاده که در این یک سال بالهای خستگی ناپذیری بودند.

به احترام تک تک شان کلاه از سر برمیدارم. سینا، حامد....

بازیگران سریال آقازاده

سینا مهراد در سریال آقازاده بازیگر نقش حامد است که یک آقازاده است اما هرگز از موقعیت آقازادگی اش استفاده نمیکند و به اصول اخلاقی بسیار پایبند است.

سینا مهراد و مهدی سلطانی

داستان سریال آقازاده درباره زندگی دو آقازداه است که سبک زندگی شان با هم متفاوت است و یکی از آنها با نقش قصد خراب کردن دیگری را دارد و امیر آقایی بازیگر نقش نیما بحری آقازاده دیگر این سریال است.

امیر آقایی

بازیگرانی چون امین تارخ، امیر آقایی، سینا مهراد، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، نیکی کریمی، کامبیز دیرباز، محمدحسین لطیفی، جمشید هاشم پور، امین حیایی، مهدی کوشکی، کاوه خداشناس، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و.... در سریال آقازاده به ایفای نقش می پردازند.

بازیگران سریال آقازاده

سریال آقازاده در ایستگاه پایانی تصویربرداری+ تصاویر

4.335
این مطلب مفید بود ؟305
منبع : صفحه سینا مهراد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی