سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

تصاویری دیدنی از قسمت های جدید سریال آقازاده

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1399کد مطلب : 77377زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصاویری جدید از بازی سینا مهراد، پردیس پورعابدینی و... در قسمت های جدید سریال آقازاده را در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

عکس های جدید سریال آقازاده

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا از سریال های پربیننده نمایش خانگی است که تابحال 10 قسمت از آن توزیع شده است.

این سریال که اولین تجربه بهرنگ توفیقی در نمایش خانگی است با حضور برخی از بازیگران سریال پدر مقابل دوربین رفت و سینا مهراد هم در این سریال به مانند پدر ایفاگر نقش حامد است.

سریال آقازاده به روایت تصاویری جدید

قسمت 9 و 10 سریال آقازاده این هفته به صورت همزمان در نمایش خانگی توزیع شد و قسمت 10 این سریال به دلیل همزمانی با روز تاسوعای حسینی یک هفته زودتر به نمایش خانگی رسید.

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

بهرنگ توفیقی که تجربه موفق ساخت سریال پدر را با سینا مهراد در کارنامه هنری اش داشت بار دیگر در سریال آقازاده هم با سینا مهراد همکاری کرد و سینا مهراد در این سریال به مانند پدر بازیگر نقش حامد است.

امیر آقایی

حامد، آقازاده معروفی است که زندگی ساده و آلایشی دارد و به دین و مذهب بسیار پایبند است و ورود راضیه دختری که طرف نیما مامور است تا آبروی او را ببرد به زندگی او باعث اتفاقات زیادی میشود.

دیبا زاهدی

بازیگران سریال آقازاده عبارتند از:

امین تارخ، امیر آقایی، سینا مهراد، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، نیکی کریمی، کامبیز دیرباز، محمدحسین لطیفی، جمشید هاشم پور، امین حیایی، مهدی کوشکی، کاوه خداشناس، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و.... بازیگران سریال آقازاده را تشکیل میدهند.

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

مهدی سلطانی

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

کامبیز دیرباز

تصاویری دیدنی از قسمت های جدید سریال آقازاده

4.182
این مطلب مفید بود ؟6715
منبع : عکاس: محمد دارایی / صفحه سریال آقازاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی