سریال آقازاده
قطعه جدید علی زند وکیلی با عنوان نقاب با پخش بیست و چهارمین قسمت از سریال آقازاده رونمایی میشود.

سریال آقازاده با آهنگ جدید علی زندوکیلی

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا یکی از سریال های پرطرفدار نمایش خانگی است که فردا بیست و چهارمین قسمت از آن توزیع خواهد شد.

همزمان با توزیع بیست و چهارمین قسمت از سریال آقازاده، قطعه جدید علی زند وکیلی برای این سریال منتشر خواهد شد.

قطعه نقاب علی زند وکیلی برای سریال آقازاده

صفحه رسمی سریال آقازاده با انتشار بخش از قطعه نقاب علی زند وکیلی نوشت:

قطعه نقاب با صدای علی زند وکیلی در آقازاده رونمایی می شود. با پخش بیست و چهارمین قسمت از «آقازاده» قطعه موسیقی جدید این سریال با نام نقاب با صدای علی زندوکیلی منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی این سریال، علی زندوکیلی که پیش از این قطعات «آخرین آواز» و «فصل پریشانی» را برای «آقازاده» با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی خوانده، قطعه جدید نقاب را برای این سریال آماده کرده است.

علیرضا افکاری موسیقی این قطعه را با شعری از حسین غیاثی ساخته است و همزمان با انتشار قسمت 24 سریال از آن رونمایی خواهد شد.

قطعه نقاب علی زندوکیلی

سریال آقازاده با روایتی از زندگی متفاوت دو آقازاده و به تصویر کشیدن کارشکنی های یکی از آقازاده ها علیه دیگری مقابل دوربین رفت و با داستان های متفاوت دیگری هم همراه شد که باعث جذابیت بیشتر قصه شد و توانست نظرات مثبت زیادی از مخاطبان دریافت کند.

نیکی کریمی

سینا مهراد بازیگر نقش اصلی قصه سریال آقازاده است که پردیس پورعابدینی نقش مقابل او یعنی راضیه را بازی میکند و از چهره های جوان دنیای هنر است.

پردیس پورعابدینی

بازیگران سریال آقازاده عبارتند از:

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

رونمایی از قطعه نقاب علی زند وکیلی در سریال آقازاده

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی