احمد مجدزاده
احمد مجدزاده معروف به آقای جدی میفرمایید با عکس قدیمی که ناخواسته از ایشان منتظر شد باعث تعجب همگان شده است.

ظاهر آقای جدی میفرمایید قبل از معروف شدن

احمد خطر یا احمد مجدزاده که به خاطر جمله «جدی می فرمایید» در یک مناظره خبری بسیار معروف و دستمایه‌ی شوخی هایی در فضای مجازی شد، پس از پایان یافتن دوران قهرمانی و کنار رفتن از کشتی لباس روحانیت را بر تن کرد. به تازگی عکسی از احمد خطر در لباس روحانیت وایرال شده است که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و بسیار خبر ساز شد که در ادامه این بخش از نمناک ظاهر قبل از شهرت آقای جدی میفرمایید را می بینید.

احمد مجدزاده، آقای جدی میفرمایید کیست؟

احمد مجدزاده از چهره های خبر ساز و مشهور فضای مجازی است که در بین اهالی کشتی دهه 60 به «احمد خطر» معروف بوده، او در حال حاضر به عنوان مسئول امور فرهنگی فدراسیون کشتی فعالیت می‌کند اما در دهه 60 و 70 کشتی گیر وزن‌های 57 و 62 کیلوگرم در تهران بود، او پس از پایان یافتن دوران قهرمانی و کنار رفتن از کشتی لباس روحانیت را بر تن کرد.

احمد مجد زاده

احمد مجدزاده (اقای جدی میفرمایید) در دوران روحانیتش

احمد مجدزاده کارشناس کشتی و روحانی متولد 1340 در تهران است، برادرش کیوان مجدزاده در کشتی فعالیت دارد. او متاهل بوده و همسرش دختر عمویش می باشد، دربرنامه برمودا احمد خطر عنوان نمود که تنهایک دختردارد، اختلاف سنیش با همسرش4سال بوده و مهریه هم 150 سکه، 8 سال به خواستگاری رفته و زن ذلیل ترین انسان روی کره زمین است. سال 1383 و در زمان مدیریت حجت‌اله خطیب مشاور فرهنگی باشگاه پرسپولیس شد، سال 1384 توسط محمدرضا طالقانی به عنوان مشاور فرهنگی فدراسیون کشتی برگزیده شد و در حال حاضر هم به عنوان مسئول امور فرهنگی فدراسیون کشتی فعالیت می‌کند. اوایل بهمن ماه بود که ادعای احمد مجدزاده کارشناس کشتی در شبکه خبر درباره‌ی لوله کشی مشروب به ورزشگاه ها در آلمان در مناظره با صادق درودگر، مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران به سرعت در شبکه ها اجتماعی وایرال شد و پس از آن جمله ای از او که می گوید «جدی می‌فرمایید؟!»، دستمایه‌ی شوخی هایی در فضای مجازی گردید.

آقای جدی میفرمایید قبلا چه شکلی بود؟ + عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی