حسن معجونی
تعداد فصل و قسمتهای سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده که در مرحله فیلمبرداری قرار دارد مشخص شد.

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی که برای پخش ا ز شبکه نمایش خانگی آماده می شود همچنان در مرحله فیلمبرداری قرار دارد.

این مجموعه با پروداکشن سنگین و روند تولید طولانی تاکنون 90 جلسه فیلمبرداری شده و 50 درصد آن در منطقه خُجیر به اتمام رسیده است اما تصویربرداری آن تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

سریال آهوی من مارال در 3 فصل ساخته می شود که هر فصل آن شامل 20 تا 22 قسمت است.

این مجموعه به نویسندگی پریسا شمس و معصومه یزدانی  روایتگر داستانی از دوره قاجار و ناصرالدین شاه است که با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر ساخته شده است.

ترلان پروانه 

در خلاصه داستان سریال آهوی من مارال آمده است:

ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی ، چون باد از راه رسیده و چون برق می گذرد و به دنبالش حال سلطان ، صاحبقران می شود حال اسیری که در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد . شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا ، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان ، دیاری که گل های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده اش همه خان چوپان...

بازیگران سریال آهوی من مارال: 

حسن معجونی، شبنم مقدمی، ترلان پروانه، علیرضا کمالی، لیلا بلوکات، الهام کردا، فریبا کوثری، علیرضا آرا، جواد یحیوی، متین ستوده، آتش تقی پور، روزبه حصاری در این سریال نقش آفرینی می کنند.

فریبا کوثری

فریبا کوثری در نقش «انارتاج»

تعداد قسمت های سریال آهوی من مارال

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی