حسن معجونی
فیلمبرداری سریال آهوی من مارال که برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده می شود با حضور بازیگران مطرح ادامه دارد.

فیلمبرداری سریال آهوی من مارال در ترکیه

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی همچنان در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و بازیگران آن در لوکیشن های مختلف مقابل دوربین می روند.

گروه سازنده سریال آهوی من مارال به مدت چهار ماه در پارک ملی خجیر مشغول فیلمبرداری بوده و در منطقه مرتضی گرد، لوکیشن و دکور جدیدی برای ادامه کار این مجموعه ساخته شده است.

گوهر خیراندیش

تصویربرداری سریال آهوی من مارال در ترکیه

مهرداد غفارزاده در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرده است:

«آهوی من مارال» یک درام عاشقانه است که درنهایت به یک تراژدی تبدیل می شود.

در حال حاضر با توجه به شرایط کرونایی کشور و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ، رونده تولید سریال بسیار روان و منظم پیش می رود و تا کنون بیشتر بازیگران اصلی سریال جلوی دوربین رفتند. در سریال آهوی من مارال از بازیگران ترک استفاده خواهد شد.

بخشی از داستان در ترکیه و در استانبول قدیم فیلمبرداری می شود و در حال حاضر با کمپانی ترک در خصوص تولید مشترک به توافق هایی رسیدیم و امیدواریم با بوجود امدن شرایط مناسب بتوانیم این کار را انجام دهیم. 

حسن معجونی

سریال آهوی من مارال چند قسمت است؟

فصل اول این مجموعه تاریخی که داستان آن درباره بخشی از زندگی ناصرالدین شاه قاجاری است 24 قسمت بوده و بیشتر بازیگران اصلی آن مقابل دوربین رفته اند.

پس از پایان فصل اول، مراحل پیش تولید فصل دوم آغاز شده و ادامه داستان روایت خواهد شد.

بازیگران سریال آهوی من مارال

در این سریال هنرمندانی همچون حسن معجونی ، گوهر خیراندیش ، تلان پروانه ، لاله اسکندری ، علیرضا کمالی ، روزبه حصاری ، فریبا کوثری ،  بهناز جعفری ، نادر فلاح  ، اتابک نادری ،  لیلا بلوکات ، علیرضا آرا ، متین ستوده ، امیررضا دلاوری و ...نقش آفرینی می کنند.

سریال آهوی من مارال همزمان با فیلمبرداری مراحل فنی را نیز پشت سر گذاشته و به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود.

سریال آهوی من مارال به ترکیه می رود

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی