آیسا اوجی

آیسا اوجی کیست و در چه فیلمهایی بازی کرده؟ + علت فوت

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1403کد مطلب : 93788تعداد نظرات : 1 نظر
بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کشورمان و را به همراه کارنامه هنری، علت فوت و عکسهای این بازیگر جوان در نمناک مشاهده میکنید.

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر تازه فوت شده ایرانی

آیسا اوجی بازیگر جوان کشورمان که بعد از انتشار خبر فوتش، نامش ترند شد جزو بازیگران دهه هفتادی بود که در سال 1375 متولد شد. اطلاعات چندانی درمورد خانواده این هنرمند فقید در دسترس نیست و در پاسخ به سوال آیسا اوجی کیست در این حد میتوان گفت که وی یکی از بازیگران فیلم کوتاه گاهی انسان بود که از دوران کودکی درگیر نوعی بیماری قلبی مادرزادی بوده است.

آیسا اوجی

بیوگرافی آیسا اوجی/ عکس از امیر ریحانی

علت فوت آیسا اوجی

همانطور که اشاره شد، این بازیگر تازه فوت شده از دوران کودکی با نوعی بیماری قلبی دست و پنجه نرم میکرد و تحت درمان بود در نهایت به دلیل همین عارضه‌ قلبی مادرزادی و بروز لخته در مغزش درگذشت. آیسای 27 ساله از دوران کودکی تحت درمان بوده اما در نهایت این بیماری او را به کام مرگ کشاند.

آیسا اوجی کیست

آیسا اوجی بازیگر 

فیلمهای آیسا اوجی

آیسا اوجی که ظاهرا تحصیلاتش را در رشته نقاشی ادامه میداد، بازیگر پر کاری نبود و در لیست فیلم های او میتواند فیلم کوتاه گاهی انسان به کارگردانی محمد تهرانی و تهیه کنندگی نوید محمدزاده را نام برد که وی در این فیلم با بازیگرانی همچون سجاد اسیوند، آیسا اوجی، علی میرابی، داوود اسیوند، کامران دهقان، امیر اخلاقی و ارشیا ناخد همبازی بود.

آیسا اوجی فیلم

آیسا اوجی در فیلم کوتاه گاهی انسان

اثر دیگری که آیسا اوجی بازیگر آن بود، نمایش مسیب لود که در واقع یکی از کارهای مهم وی در تئاتر محسوب می شود چراکه نقش جالبی را ایفا کرد و توانست نشان بدهد یکی از بازیگران با استعداد است.

عکسهای آیسا اوجی

آیسا اوجی و مادرش

سلفی آیسا اوجی در کنار مادرش

آیسا اوجی بازیگر

سلفی جذاب آیسا اوجی

کودکی آیسا اوجی

عکس کودکی آیسا اوجی

عکس آیسا اوجی

عکسهای آیسا اوجی

آیسا اوجی کیست و در چه فیلمهایی بازی کرده؟ + علت فوت

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : عکاس صدف سهرابی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1403-03-10
خدا رحمتش کنه واقعا ناراحت شدم افسوس از این دنیا97
00
وبگردی