آیشواریا رای

راز اصلی آیشواریا برای زیبایی و جوونی پوستش

کد مطلب : 86330تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
آشواریا رای بازیگر و مدل هندی بی شک یکی از زیباترین زنان جهان است آشواریا برای زیبا و جوان ماندن صورتش اقدامات بسیار جالب انجام می دهد.

راز و روتین پوستی آیشواریا برای حفظ زیبایی و جوانی اش

بدون شک آیشواریا یکی از زیباترین زنانی است که می توانید در کل دنیا نام ببرید که صورت بسیار زیبا و جذابی دارد؛ البته که اقدامات خاصی هم برای زیبایی پوستش انجام داده است تا بتواند خودش را جوان نگه دارد. به خاطر همین در این قسمت از نمناک قصد داریم که روتین زیبای آیشواریا را به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

نوشیدن آب

آیشواریا عقیده دارد زمانی که شما می خواهید پوست زیبایی داشته باشید، اول باید از درون؛ بدن تان را سالم نگه دارید و به خاطر همین به اندازه کافی آب می نوشد و به بدنش آب می رساند تا پوستش کاملا بشاش و تازه باشد.

آب

استفاده از ماسک خانگی

اگر به دنبال پیروی کردن از یک روتین زیبایی پوست هستید، حتما باید از ماسک های خانگی استفاده کنید. ماسک های خانگی به خاطر مواد طبیعی که دارند؛ پوست شما را زیبا می کنند و جذابیت آن را چند برابر افزایش می دهند.

استفاده نکردن از موادغذایی مضر

آیشواریا عقیده دارد که برای زیبایی پوست باید غذا های مضر، فست فود و سرخ کردنی ها را به طور کل کنار بگذارید. زمانی که بدن تان سالم باشد و سموم و مواد مضر داخل آن وجود نداشته باشد، قطعا پوست سالم و زیبایی نخواهید داشت.

ترک سیگار

او عقیده دارد هر چیز مضری که وارد بدن تان می کنید، خودش را روی پوست تان نشان می دهد. به خاطر همین برای داشتن پوستی زیبا و سالم، تاکیدش روی این است که حتماً سیگار را ترک کنید و هرگز از مواد مخدر استفاده نکنید.

ترک سیگار

کنار گذاشتن غذا های صنعتی و فرآوری شده

غذاهای صنعتی عاملی مخرب برای پوست می‌ باشند و ایشواریا تاکید دارد که اگر می خواهید مانند او پوست زیبا و سالمی داشته باشید، غذاهای بسته بندی و صنعتی را کنار بگذارید و فقط از غذاهای خانگی و سالم استفاده کنید.

مصرفِ میوه و سبزیجات

آیشواریا بر این باور است که شما باید میوه و سبزیجات به بدن تان برسانید که حاوی ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است که باعث درخشندگی طبیعی پوست می شود. حتما باید یک بار در روز برای داشتن پوستی سالم آن را استفاده کنید.

استفاده از راهکارهای پایه‌ای

او عقیده دارد که برای داشتن پوستی سالم باید راهکارهای پایه ای را در پیش بگیرید. بسیار مهم است که پوست تان را پاکسازی کنید؛ سپس از مرطوب‌کننده مناسب استفاده کنید و این کار را به طور منظم انجام دهید؛ همچنین مرطوب‌کننده باید متناسب با نوع پوست تان باشد.

مرطوب کننده

رایحه درمانی

او عقیده دارد که روغن‌ های طبیعی و رایحه های آن می‌ تواند برای پوست مناسب باشد. این روغن ها را به صورت موضعی استفاده کنید. روغن بابونه، لوندر و اکالیپتوس و رزماری جزء نمونه های رایج و مفید هستند.

فیشیال منظم

او عقیده دارد که باید به طور منظم جلسات فیشیال را دنبال کنید تا پوست سالم، سرحال و شادابی داشته باشید. فیشیال باعث می شود که خستگی های پوست تان از بین برود و آلودگی ها و چربی های اضافه بیرون بیاید‌.

راز اصلی آیشواریا برای زیبایی و جوونی پوستش

3.779
این مطلب مفید بود ؟5920
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
فرح1401-01-03
بسیار عالی ممنون از مطالب خوبتون نوشیدن آب ولرم ناشتا برای پوست معرکه
41
وبگردی