عکس های آیشواریا رای
جدیدترین و جذاب ترین عکس های آیشواریا رای محبوب ترین بازیگر بالیوود را در کنار همسر و دخترش در بخش فرهنگ و هنر نمناک ببینید.

عکس های آیشواریا رای بازیگر، در کنار همسر و دخترش

آیشواریا رای ستاره مشهور و محبوب بالیوود طبق گفته بسیاری از مجله های زیبایی و رسانه های دنیا یکی از زیباترین زنان جهان است که در سال 1994 به عنوان دختر شایسته شناخته شد. بسیاری از افراد او با چشمان سبز و آبی اش می شناسند، چشمان او در روز سبز و در شب به رنگ آبی دیده می شود. سری به صفحه اینستاگرام آیشواریا رای همسر آبیشک باچان و عروس آمیتا باچان بازیگر پیشکسوت سینمای هند زدیم و زیباترین و جدیدترین عکس های او را در کنار همسر و دخترش گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

آشواریا رای

مختصر بیوگرافی آیشواریا رای

آیشواریا رای بازیگر سینمای هند 1 نوامبر 1973در منگالور در جنوب هند، در ایالت کارناتاکا به دنیا آمد. پدر او مهندس دریانوردی و مادرش نویسنده بود. آیشواریا در سال 2006 با آبیشک باچان پسر آمیتاب پاچان ازدواج کرد و در 16 نوامبر سال 2011 میلادی صاحب فرزند دختری به نام آرادیا باچان شد.

قلب سخت، عروس، تعصب، درخواست، پلنگ صورتی 2، موج 2، خاکی، من مال تو هستم عزیزم، محبت‌ها، نفرت، فنی خان، راوانا و... از فیلم های آیشواریا رای هستند.

آیشوار تنها بازیگر زن سینمای بالیوود است که به عنوان داور جشنواره کن انتخاب شد و مسجمه ای از او در موزه معروف مادام توسوی لندن ساخته شده است.

آیشواریا رای و دخترش

آشواریا رای و دخترش

آیشواریا رای و خانواده

آشواریا رای و همسر و دخترش

آشواریا رای و مادرش

آشواریا رای همسر و دخترش در کنار مادر آشواریا

مادر آشواریا رای

آشواریا رای و مادرش

آبیشیک باچان

آشواریا رای و همسرش آبیشیک باچان و دخترشان

عکس های جذاب آیشواریا رای با همسر و دخترش+ بیوگرافی

3.527
این مطلب مفید بود ؟198
منبع : صفحه آیشواریا رای / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی