اکبر عبدی

انصراف اکبر عبدی از سریال جدیدش

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1400کد مطلب : 81603زمان مطالعه : 1 دقیقه
اکبر عبدی بازیگر سرشناس و مطرح عرصه هنر از نقش آفرینی در سکانسهای پایانی سریال روزهای آبی انصراف داد.

اکبر عبدی در پایان سریال روزهای آبی نخواهد بود

سریال تلویریونی «روزهای آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی پرویز امیری یکی از مجموعه های در حال پخش است که با پایان ماه رمضان به روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

این سریال طنز که قسمت های باقیمانده آن همزمان با پخش سریال فیلمبرداری می شود در روزهای آخر فیلمبرداری، با انصراف اکبر عبدی، از بازیگران اصلی خود مواجه شد.

علت نبودن اکبر عبدی در سکانسهای پایانی سریال روزهای آبی

اکبر عبدی بازیگر سرشناس کشورمان که در این سریال ایفای نقش می کند از حضور در قسمت های پایانی آن باز ماند. این بازیگر پیشکسوت که یکبار به خاطر ابتلا به بیماری کرونا مدتی را در قرنطینه سپری کرده و فیلمبرداری سکانسهایی با حضور او به وقفه افتاده بود بار دیگر در بیمارستان بستری شد.

این هنرمند که سالها قبل عمل پیوند کلیه انجام داده بود به دلیل درد پهلو به بیمارستان مراجعه کرده و بستری شدن چند روزه او مانع از حضورش در سکانسهای پایانی سریال گشت.

اکبر عبدی

رامین ناصرنصیر بازیگر سریال روزهای آبی با اشاره به این موضوع در اینستاگرام خود نوشت:

فیلمبرداری آخرین بخشهای سریال روزهای آبی که این روزها از شبکه پنج در حال پخشه پس از شش ماه در طبیعت سرسبز گیلان به پایان رسید. 

امیدوارم اونهایی که دیدن تا اینجا از تماشای سریال لذت برده باشن، و برای استاد اکبر عبدی که به علت کسالت نتونستیم در روزهای پایانی از حضورشون بهره مند بشیم آرزوی بهبودی و سلامتی میکنم.

رامین ناصرنصیر 

انصراف اکبر عبدی از سریال روزهای آبی

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی