تولد
اکرم محمدی

سن واقعی اکرم محمدی + نام همسر و دخترش

تاریخ انتشار : 30 تیر 1401کد مطلب : 87942زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکرم محمدی که این روزها بیشتر او را با نام خانم بزرگ در سریال ستایش خطاب میکنند، به شایعه ای درباره سنش اشاره و سن واقعی خود را اعلام کرد.

سن واقعی اکرم محمدی، بازیگر نقش خانم بزرگ سریال ستایش

اکرم محمدی بانوی هنرمند سینما و تلویزیون که در طول سالهای فعالیتش با نقش های ماندگاری چون ماه‌طلعت در فیلم سینمایی مادر، زهره سریال پدر سالار، نرگس سریال خانه سبز و... شناخته می شود.

بازیگر نقش خانم بزرگ در فصل سوم سریال ستایش که در واقعیت اختلاف سنی 14 ساله با حشمت فردوس سریال ستایش دارد، در برنامه دورهمی حضور یافت و در مورد چیزی که اکثر خانم ها از بیان آن عاجزند، بی پرده سخن گفت.

در ادامه این بخش از نمناک در مورد سن و سال و زندگی خصوصی اکرم محمدی گفتگویی را منتشر نموده ایم.

سن واقعی خانم بزرگ سریال ستایش در برنامه دورهمی فاش شد

اکرم محمدی بازیگر فیلم مادر زنده یاد علی حاتمی در گفتگو با مهران مدیری و در پاسخ به سؤال (چند سالتونه؟) در برنامه دورهمی گفت:

خیلی جالبه چون سن انقدر عیان هست برای همه عزیزانی که من رو در این سالیان می شناسن چون من دیگه رسما به علت سن پیشکسوت هستم، من متولد سال 1337 هستم.

یه خاطره خیلی جالبی هم راجع‌به این قضیه سن دارم، یک دفعه یکی از این دوستان عزیز خبرنگار یه بیوگرافی تهیه کرده بود و خودشون نوشته بودن، اکرم محمدی متولد 1340 بعد دیدم به من فردا عزیز دیگری زنگ زد که خانم محمدی مگه شما متولد 1340 هستی؟ گفتم که نه من متولد سال 1337 هستم پس چرا گفتید 40، گفتم من نگفتم من بی تقصیرم این دعوا رو با من نکنید با کسی کنید که این رو نوشته و چیزیه که خیلی عیانه.

اکرم محمدی و مهران مدیری

اکرم محمدی و مهران مدیری در برنامه دورهمی/ عکس از مریم رضوی

صحبت های اکرم محمدی درباره دخترش مروارید

بازیگر فیلم مادر که در ویژه برنامه روز مادر دورهمی مهمان این برنامه شده بود درباره مادر بودن خودش گفت:

من مادرم و یک دختر دارم به نام مروارید، مروارید من الان بیست و هشت سالشه و تنها دلیل زندگی من الان مرواریدمه. مروارید رشته بازیگری و کارگردانی خونده در مقطع لیسانس فعالیت می کنه و در زمینه تئاتر کارهایی داشته که عزیزانی که تئاتری هستند، دیدن و می دونن در عرصه تصویر هم خودش علاقمند اما مادرش یه کم سختگیر و انشالله که اگر اتفاق خوبی براش بیافته در این عرصه هم ورود خواهد کرد.

اکرم محمدی در ادامه گفتگوی خود با مهران مدیری در مورد ورود دخترش به عرصه هنر گفت این انتخاب دخترم بود و نه من او را تشویق کردم که به این راه وارد شود و نه مانع تراشی و ممانعت کرد.

مختصر بیوگرافی اکرم محمدی و فیلم هایش

اکرم محمدی در 6 مرداد سال 1337 در تهران متولد شده است. او دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد و از طریق شرکت در کلاس های آموزش بازیگری، پا به دنیای هنر نهاده است.

اکرم محمدی نخستین بار با بازی در نمایش خسیس وارد دنیای بازیگری شد و در سال 1365 با بازی در سریال مرغ حق وارد قاب تلویزیون شد.

اکرم محمدی در ستایش

او در همان سال های ابتدایی حضورش در دنیای بازیگری یعنی در سال 1368 در نقش ماه‌طلعت در فیلم سینمایی مادر به کارگردانی علی حاتمی نقش آفرینی کرد نامزد بهترین بازیگر نقش دوم زن در جشنواره فجر شد.

اکرم محمدی با بازی در سریال پدر سالار و خانه سبز به شهرت فراوانی دست یافت. او در آثاری چون مادر، همه یک ملت، آوای دریا، دره شاپرک ها، ساحره، شیدا، دختری با کفش های کتانی، سام و نرگس، پدر سالار، نیمه پنهان ماه، وکلای جوان، خانه به خانه، خانه سبز، مسیر انحرافی، چمدان، بچه های نسبتا بد، ستایش 3 و... ایفای نقش نموده است.

ازدواج، همسر و دختر اکرم محمدی

اکرم محمدی سال ها قبل با مجید جعفری بازیگر ازدواج کرد و حاصل زندگی مشترکشان یک دختر به نام مروارید می باشد.

سن واقعی اکرم محمدی + نام همسر و دخترش

4.3187
این مطلب مفید بود ؟16126
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی