النصر رونالدو

رونالدو نیامده النصر را غافلگیر کرد

تاریخ انتشار : 11 دی 1401کد مطلب : 89538زمان مطالعه : 1 دقیقه
در همان ساعات اولیه انتشار خبر رسمی ثبت قرار داد رنالدو با النصر، باشگاه فوتبال النصر شاهد اتفاقی هیجان انگیز بود.

باشگاه النصر بعد از آمدن رونالدو، اینستاگرام را ترکاند

کریستیانو رونالدو ابر ستاره فوتبال جهان به تازگی با قراردادی 2 سال و نیمه به قیمت 500 میلیون یورو راهی لیگ عربستان شد و به تیم النصر پیوست. بعد از پیوستن ستاره پیشین تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس به باشگاه النصر نه تنها رقم قرارداد و امکانات فوق لاکچری رونالدو مورد توجه قرار گرفت، بلکه یک رکوردشکنی در اینستاگرام برای تیم النصر اتفاق افتاد و در مدت زمان کوتاهی تعداد فالوورهای این باشگاه آسیایی میلیونی شد.

النصر

فالوورهای باشگاه النصر میلیونی شد

با تایید پیوستن رونالدو به باشگاه النصرتعداد فالوورهای پیج این باشگاه آسیایی در مدت زمان کم از 822 هزار فالوور به 5 میلیون فالوور رسید و هر لحظه در حال افزایش است. بسیاری از کارشناسان معتقدند با بازی رونالدو در النصر فوتبال آسیا بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت و از این پس هواداران رونالدو بازی فوتبالیست محبوب خود را دنبال خواهند کرد و طرفداران تیم النصر در سراسر جهان افزایش خواهد یافت. تیم النصر با دو امتیاز اختلاف به نسبت تیم الشباب صدرنشین، در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ عربستان قرار دارد.

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو در کنار نامزدش جورجینا و پسرش

دستمزد رونالدو در النصر، خود به عنوان یک خبر داغ در عرض چند ثانیه، وایرال شد و همه جا صحبت از مبلغ قرار داد کریستین با باشگاه النصر بود. ستاره تازه وارد تیم النصر امکانات رویایی و پیشرفته‌ای در اختیار خواهد داشت و اینطور که پیداست، شرایط رویایی برای او و خانواده اش فراهم خواهد بود.

رونالدو نیامده النصر را غافلگیر کرد

4.225
این مطلب مفید بود ؟214
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
وبگردی