چراغ جادو علاءالدین
چراغ جادو علاءالدین ، همان چراغی که تمام آرزوها را برآورده می کرد چند وقت پیش به دست پزشکی رسید که خیلی زود از داشتن این چراغ پشیمان شد.

فروش چراغ جادو علاءالدین قلابی به پزشک ساده لوح

ساده لوح بودن ارتباطی به میزان تحصیلات یک فرد ندارد، این را داستانی که در بخش سرگرمی نمناک خواهید خواند به شما ثابت می کند. دو متهم بازداشت شده توسط پلیس هند دراقدامی عجیب و خنده دار چراغی با عنوان چراغ جادویی علاءالدین به قیمت قابل توجهی به آقای دکتر ساده لوح داستان ما فروخته بودند.

دکتر "لائک خان" که دوره ی تحصیلات عالیه خود را در لندن سپری کرده است چند سال پیش برای مداوای زخم های یک بیمار به منزل او رفت، در همان جا برای اولین بار با "کومن" آشنا شد. مردی که پزشک را با حرفهای غیرطبیعی خود مجذوب کرد و به او گفت که توانایی ماورا طبیعی دارد. بعد از مدتی صحبت و رد و بدل شدن چند شگرد خاص برای موفقیت بین پزشک و بیمار، "لائک خان" آنجا را ترک کرد و دیگر " کومن" را ندید تا اینکه مدتی پیش "کومن" با او تماس گرفت و گفت راهی فوق العاده برایش سراغ دارد تا به سرعت به تمام آرزوهایش برسد.

چراغ جادو علاءالدین

ماجرای فریب دادن پزشک با چراغ جادو علاءالدین قلابی

پزشک هم خوشحال از شنیدن این خبر به سرعت به دیدن او رفت و با صحبت های فریبنده ی "کومن" و دستیارش پذیرفت تا چراغ جادویی علاءالدین که در دست "کومن" بود و به ادعای اون گنجی گرانبها و پنهانی بود را به قیمت 335000 دلار خریداری کند.

پزشک ساده لوح قصه ی ما چراغ را به خانه اش آورد اما بعد از چند روز تلاش و امتحان متوجه شد که این یک چراغ معمولی بی مصرف است و هیچ قدرت جادویی ندارد برای همین به اداره ی پلیس مراجعه و از فروشنده ی چراغ شکایت کرد.

متهمان در پاسخی جالب به پلیس گفتند:وقتی با فردی این چنین ساده لوح روبرو شدیم فهمیدیم که کارمان راحت است و نقشه ی خود را عملی کردیم. این پزشک تحصیل کرده در خارج از کشور که اینقدر راحت فریب می خورد میتواند جان انسان ها را نجات دهد؟ جان انسان هایی که درمانشان نیاز به هوش و دقت بالایی دارد.

فریب پزشک ساده لوح با چراغ جادو علاءالدین قلابی !

4.547
این مطلب مفید بود ؟425
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی