علی دایی

کل کل جالب علی دایی و دخترش سر استقلال پرسپولیس

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1401کد مطلب : 87432زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی دایی در بخشی از صحبت های جدیدش کمی بیشتر از قبل وارد زندگی خصوصی اش شد و از کل کل با دخترش سر قرمز و آبی های پایتخت گفت.

کل کل علی دایی و دخترش بر سر استقلال و پرسپولیس

علی اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران که رکورد بیشترین بازی ملی و بیشترین گل زده تاریخ تیم ملی را دارد، در گفت و گوی اخیرش با عادل فردوسی پور درباره استقلالی بودن دخترش و کل کل جالب او با پدرش بر سر دو تیم قرمز و آبی پایتخت صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

علی دایی

علی دایی که سال های زیادی را در تیم پرسپولیس به عنوان بازیکن و سرمربی گذرانده است، در آخرین مصاحبه خود عنوان کرد که دخترش طرفدار تیم استقلال است و گاهی بر سر این تیم با او کل کل می کند. او گفت:

بعد از برد و قهرمانی استقلال نورا به من گفت دیدی پدر من استقلالی بودم قهرمان شد، به خاطر این استقلالی بودم، گفتم 5 ساله که پرسپولیس قهرمانه الان تو به من اینجوری میگی، گفت امسال مهمه گذشته رو فراموش کن.

عادل فردوسی پور

مختصر بیوگرافی علی دایی

علی دایی بازیکن سابق و مربی فوتبال، تجارت‌پیشه و کارآفرین ایرانی متولد 14 بهمن 1348 (شناسنامه:1 فروردین 1348) در اردبیل است. او یکی از بهترین مهاجمان تاریخ جام ملت‌های آسیا به‌شمار می‌رود و در دوران حرفه‌ای فوتبال خود با زدن 109 گل در 149 بازی ملی، رکورد بیشترین گلِ زده در بازی‌های ملی فوتبال مردان جهان را به‌دست‌آورد.

شهریار فوتبال ایران در سال 1383 ازدواج کرده است، همسر او از آشنایان دور خانوادگیشان بوده و بزرگ شده تهران می باشد. علی دایی دو دختر به نام های دنیز و نورا است که دنیز 16 سال دارد و در انگلستان مشغول تحصیل است اما نورا 11 ساله است و در ایران به تحصیلات خود ادامه می دهد.

کل کل جالب علی دایی و دخترش سر استقلال پرسپولیس

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی