علی اوجی و نرگس محمدی
نرگس محمدی و همسرش علی اوجی در گفتگویی ماجرای خواستگاری رومانتیک شان را بازگو و یادی از خاطرات گذشته کردند.

ماجرای ازدواج علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

در بین هنرمندان ایرانی، کم نیستند کسانی که شریک زندگی خود را از دنیای هنر انتخاب کرده و زندگی مشترک خود را اینگونه رقم زده‌اند. نرگس محمدی و علی اوجی یکی از شناخته‌شده‌ترین زوج هنری‌اند که ماجرای ازدواج بامزه ای دارند. علی اوجی که با بازی در فیلم های مهران مدیری به شهرت رسید، ماجرای ازدواجش نیز به نوعی به مهران مدیری و برنامه دورهمی مربوط می شود، در ادامه این بخش از نمناک به ماجرای خواستگاری متفاوت علی اوجی از نرگس محمدی می پردازیم.

خواستگاری علی اوجی از نرگس محمدی در حرم امام رضا

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور یافتند و ماجرای بامزه ازدواجشان را بازگو نمودند. علی اوجی بازیگر طناز فیلم درحاشیه در جواب سؤال مجری برنامه (چطوری تقاضای ازدواج کردی؟) گفت:

رفتیم با هم سر یه تئاتری مشهد، لاله اسکندری دوست صمیمی ماست، با خواهر نرگس جون که خواهش کردیم بیان، رفتیم داخل حرم یه جایی گوشه ای پیدا کردیم و لاله ما رو ماسکه کرد و پوشش داد.

نرگسم گفت چرا اینجوری می کنی؟ چی شده؟ و... همان موقع ناقوس ساعت به صدا در اومد، من درخواست ازدواج کردم ازشون و حلقه رو تقدیم کردم، نرگس گریه کرد و...

نرگس محمدی

مهران مدیری در ادامه صحبت علی اوجی رو به نرگس محمدی گفت:

از خوشحالی گریه کردی؟

نرگس محمدی گفت:

نه توی حرم اصلا انتظار نداشتم و از اون یه ذره گریم گرفت و همزمان هم که صدای زنگ اومد و... تحت تاثیر قرار گرفتم.

خواستگاری متفاوت علی اوجی از زبان نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر نقش اصلی سریال ستایش در جواب سؤال مهران مدیری (چی شد زن علی شدی؟) عنوان کرد:

علی رو من خیلی سال بود که می شناختم، اصلا برنامه دورهمی هم سری پیش علی دعوتم کرده بود، ولی نمی دونم یهویی شد، چیزی که بهم گفت این بود که خوشبخت میشیم و تا 60 سالگی می خندونمت.

دورهمی

پیشنهاد ازدواج متفاوت علی اوجی از همسرش موجی از خنده را در برنامه دورهمی به راه انداخت و موجب واکنش جالبی از طرف مجری برنامه شد، مهران مدیری گفت:

رفته گفته زنم شو من تا 60 سالگی می خندونمت اونم گفته بله!

نرگس محمدی در ادامه توضیح داد:

با هم دیگه سر سریال پیکسل بودیم، اونجا یه شب همه بچه ها نشسته بودیم، خیلی با علی حرف زدیم و خندیدیم. بعدش که قرار شد با هم ازدواج کنیم گفت تا 60 سالگی می خندونمت پی همون حرف ها و خنده های اون شب بود.

آدم واقعا با آدم هایی که همیشه عبوسن و همیشه ناراحتن و مشکل دارن، ببینید علی هم الان خیلی مشکل داره، صد جا داره کار می کنه و هر کدوم از این ها هم خودش یه مشکل، خیلی ها هستند که کمتر از علی حتی یه دونه کار دارن ولی همیشه ناراحتند، من اصلا نمی تونم اون آدم ها رو تحمل کنم.

علی اوجی

نرگس محمدی و علی اوجی/ عکس از ادریس بغدادچی

آشنایی علی اوجی و نرگس محمدی در دورهمی

آغاز آشنایی نرگس محمدی و علی اوجی به برنامه دورهمی باز می گردد. علی اوجی در سال 1396 بعد از حضور نرگس محمدی بعنوان مهمان در برنامه دورهمی مهران مدیری و صحبت های صادقانه و بی شیله پیله اش در برابر سؤال مهران مدیری که چرا در 32 سالگی ازدواج نکرده است و اینکه بعد از معروف شدن هیچ خواستگاری نداشته، از وی خوشش آمد و بعد از مدتی به او پیشنهاد ازدواج داد. مراسم عقد این دو هنرمند در اردیبهشت ماه 1396 باحضور دوستانشان برگزار شد.

علی اوجی کجا و چطوری از نرگس محمدی خواستگاری کرد؟

3.941
این مطلب مفید بود ؟329
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی