تولد
علی صادقی
علی صادقی بازیگر کمدی برجسته سینما و تلویزیون با عکسی که به اشتراک گذاشت همه طرفدارانش را شگفت زده کرد.

عکس کودکی علی صادقی؛ بی نهایت بانمک و دوست داشتنی

علی صادقی، بازیگر پر استعداد سینما و تلویزیون در حیطه طنز، که کارنامه پرباری دارد به جرات یکی از محبوب ترین بازیگران طنز ایرانی است که در هر سبک کاراکتری، خوش میدرخشد. بازیگری که در سریال های ماه رمضان و فیلم های سینمایی فراموش نشدنی، هنرنمایی کرده است؛ در اینستاگرامش عکسی قدیمی از دوران کودکی اش منتشر کرد که به عقیده مخاطبان فضای مجازی، میتواند بانمک ترین عکس کودکی بازیگران باشد؛ تصویری که در ادامه نمناک مشاهده می کنید.

کودکی بازیگران

عکس کودکی علی صادقی

بیوگرافی علی صادقی بازیگر

علی صادقی در تاریخ 10 آذر 1359 در شهر تهران متولد شد. بازیگری که در ایفای نقش در فیلم های طنز، استعداد فوق العاده ای دارد بازیگری را در سال 1370 و از 11 سالگی شروع کرد. علی صادقی که فارغ التحصیل رشته کامپیوتر است با بازی در فیلم بهترین تابستان من به کارگردانی علی بهادر، کار خود را به شکل حرفه ای آغاز کرده و به شهرت رسید.

مدتی بعد و بازی در سریال دردسر والدین، بیش از پیش دیده و وارد سریال های طنز پرمخاطب تلویزیون شد و به عنوان بازیگر در سریال های متهم گریخت، خانه به دوش و بزنگاه در کنار رضا عطاران نقش آفرینی کرده و به اوج شهرت خود رسید.

علی صادقی

شایعه ازدواج ملیکا زارعی (خاله شادونه) و علی صادقی

ازدواج علی صادقی؛ ملیکا زارعی همسر علی صادقی است؟

یکی از شایعات جالبی که در مورد علی صادقی منتشر شد، مربوط به ازدواجش بود که برخی از سایتها عکس علی صادقی و ملیکا زارعی، خاله شادونه معروف و خواهر مریلا زارعی را به عنوان زوج منتشر کردند و ادعا شد که ملیکا زارعی، همسر علی صادقی است. این شایعه مدتی بعد تکذیب شد و علی صادقی تا به حال صحبتی در مورد ازدواج یا همسرش نداشته و تصور می شود که این بازیگر مجرد باشد.

عکس لو رفته از علی صادقی که دل خیلی ها رو برده

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی