علی شادمان

مشکل بزرگ علی شادمان در سریال سرزمین مادری

کد مطلب : 91320تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
علی شادمان بازیگر با استعداد سینما و تلویزیون از ماجرای جالبی که در سریال سرزمین مادری داشته پرده برداری کرد.

راز بزرگ علی شادمان و سختی که برای سریال مادری متحمل شد

مجموعه تلویزیونی سرزمین مادری ساخته کمال تبریزی که به علت حواشی پخش 4 قسمت اول در سال 92 توقیف شده بود، بعد از ده سال بالاخره به آنتن تلویزیون رسید. سریال کمال تبریزی این روزها به اوج داستان خود رسیده و نگاه تحسین آمیزی از سوی مخاطبان داشته است، تحسین هایی که در راس آنها بازی درخشان علی شادمان قرار دارد. در ادامه این بخش از نمناک از راز بزرگ علی شادمان رهی سریال سرزمین مادری در دوازده سالگیش خواهیم گفت.

حرفهای بازیگر نقش رهی اردکانی در سرزمین مادری

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون که در سرزمین مادری نقش رهی اردکانی را ایفا نموده است،با انتشار متنی با عنوان درد یازده ساله از شرایط سخت بازی در سرزمین مادری گفت و نوشت:

من برای این سریال دو سال از عمر و سلامت روح و جسمم را صرف کردم، در دوران بلوغ بودم و یک سال و نیم از آن دوسال را هر شب آمپول جلوگیری از رشد میزدم، تا چهره و قدم تغییر نکند هنوز با عواقبش می جنگم و منتی هم نیست.

لازم به ذکر است علی شادمان در دوازده سالگی خود نقش اول سریال سرزمین مادری را بازی کرده و یکی از نقش های ماندگار تاریخ تلویزیون را خلق نموده است. سریال سرزمین کهن پس از یک دهه توقیف با تغییر نام به سریال سرزمین مادری و اصلاحات گسترده به تازگی اجازه پخش را پیدا کرده است.

سرزمین مادری

علی شادمان در سرزمین مادری

مختصر بیوگرافی علی شادمان

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 آذر 1375 در ایلام است که از کودکی بازیگری را تجربه نمود ودر 10 سالگی با فیلم «میم مثل مادر» جلوی دوربین رفت. او در آثاری چون یاغی، میم مثل مادر، صد سال به این سال ها، سرزمین مادری،کیمیا، می خواهم زنده بمانم، مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، محکومین، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار1 و 2 و... بازی کرده است.

علی شادمان مجرد است و در خانواده ای فرهنگی رشد یافته، پدرش مسعود شادمان دکترای تاریخ و استاد دانشگاه و مادرش بتول رشنوادی معلم علوم بوده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام آرینا دارد.

مشکل بزرگ علی شادمان در سریال سرزمین مادری

4.822
این مطلب مفید بود ؟211
منبع : عکس: محبوبه حاتمی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
1 نظر به ثبت رسیده است
ااا1402-09-05
سریال بسیار بدی است
از اول تا اخر یه بچه را شکنجه می کنند
واقعا یکی دو قسمتی که دیدم حالم به هم خورد
01
وبگردی