علی شادمان

علی شادمان عکس اولین عشقش را منتشر کرد

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1401کد مطلب : 87516تعداد نظرات : 1 نظر
علی شادمان، بازیگری که از نقش سعید میم مثل مادر تا جاوید سریال یاغی همیشه بهترین خود را به نمایش گذاشته، عشق اولش را معرفی کرد.

عکس خاطره انگیز و زیبای علی شادمان با اولین عشق اش

این روزها سریال یاغی با بازی تحسین برانگیز علی شادمان در حال پخش است. در سریال یاغی اثر محمد کارت علی شادمان در نقش جاوید گنجی ظاهر شده است، جوانی جنوب شهری که عاشق دختری به نام ابرا(الیکا ناصری) است و با مشکلات زیادی در راه عشقش روبروست. عاشقانه های خاص ابرا و جاوید در یاغی این سؤال را در ذهن بسیاری از مخاطبان و طرفداران علی شادمان ایجاد کرده که آیا او در واقعیت نیز عاشق است؟ در این بخش از نمناک عکس اولین عشق علی شادمان را منتشر کرده ایم.

یاغی

عکس مادر علی شادمان، اولین عشق زندگی اش

بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا نه تنها با خواهرش رابطه دوستانه و خوبی دارد بلکه بسیار علاقمند به خانواده بوده و مادرش را اولین عشق زندگیش می‌داند و با انتشار تصویری متفاوت از خود و مادرش در اینستاگرامش نوشته است:

من

روی شانه های تو

همیشه همین بوده

اگر جسمم هم نبوده

غم ها و درد هایم روی شانه هایت بوده...

شادی هایم روی لبت به شکل یک تبسمِ با شکوه.

ای که من از « تو »

تو هم‌ دلیلی و هم مدلول هر چه که هست و هستم.

تو قدرتمند ترین زن زندگی منی

تو بند بند وجود منی

تو فرشته ی منی

تو اولین عشق زندگی منی

تو به واقع با شکوهی

« مامان »

تولدت مبارک من، بابا جانم و آرینا جانم

کودکی بازیگران

تغییرات چهره علی شادمان از گذشته تا کنون

اگر فیلم میم مثل مادر را تماشا کرده باشید، حتما علی شادمان را در نقش سعید پسر بچه مبتلا به آسم به یاد می آورید. پسر بچه ای که از همان سنین کم قدرت بازیگری خود را به رخ کشیده و حالا پس از سالها در اثر محمد کارت در نقش جاوید در کنار بازیگرانی چون طناز طباطبایی، پارسا پیروزفر، امیر جعفری و... بسیار خوش درخشیده است.

اگر سری به صفحه اینستاگرام علی شادمان بزنید متوجه می شوید که او عکس دختری به نام آرینا را منتشر کرده و با جملات ناب احساسی او را زیباترین دختر جهان نامیده است. آرینا خواهر علی شادمان است که رابطه خواهر برادرانه خوبی با یکدیگر دارند تا جایی که جاوید سریال یاغی خواهرش را ابرو، شرف، برهان و دلیل، انگیزه و حتی وطن و استخوان خود می‌داند.

علی شادمان

علی شادمان از کودکی تا زمان حال/ عکس از مریم رضوی

مختصری درباره علی شادمان و وضعیت ازدواج او

علی شادمان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 آذر 1375 در ایلام است. پدر او مسعود شادمان دکترای تاریخ و استاد دانشگاه بوده و مادرش بتول رشنوادی معلم علوم است، محمد علی شادمان فرزند اول خانواده بوده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام «آرینا» دارد. علی شادمان مجرد می باشد و تا کنون خبرهای موثقی از ازدواج او منتشر نشده است.

علی شادمان سال 1385 در 10 سالگی با فیلم «میم مثل مادر» جلوی دوربین رفت و بعد از بازی در فیلم های صد سال به این سال ها و سرزمین کهن که دیده نشدند، در سال 1394 با بازی در نقش کیوان پارسا کنار مهراوه شریفی نیا در سریال «کیمیا» شهرت قابل توجهی به دست‌آورد. یاغی، می خواهم زنده بمانم، مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، محکومین، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار1 و 2 و... از دیگر کارهای علی شادمان هستند.

علی شادمان عکس اولین عشقش را منتشر کرد

4.672
این مطلب مفید بود ؟666
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
مهرداد1401-03-21
به جرات مادرها عشق اول همه مون هستن
والبته پدرهای نازنین مون
به افتخار همشون
191
وبگردی