سریال یاغی
علی شادمان یا بهتر بگوییم جاوید سریال یاغی تصویری زیبا منتشر کرد که در کنار زیبایی های این تصویر، خبری بود که برخی از طرفداران این سریال انتظارش را نداشتند.

عکس مشترک در اینستاگرام بازیگر نقش جاوید و ابرای سریال یاغی

علی شادمان بازیگر نقش جاوید در سریال نمایش خانگی یاغی تیزر قسمت 17 این سریال را که این روزها در صدر سریال های خانگی قرار دارد، استوری کرد و به پایان نزدیک سریال یاغی اشاره نمود.

در قسمت 17 سریال یاغی،علی شادمان که به تازگی عضو تیم ملی کشتی شده است، با دوستان خود برای شرکت در مسابقات به مجارستان می رود و ابرا دختر مورد علاقه اش که به خاطر عشق آتشین او تمام سختی ها را تحمل کرده تا به خارج از کشور برسد، دیدار کرده و صحنه های زیبا و عاشقانه ای را رقم می زنند.

علی شادمان

عکس تیزر قسمت 17 مربوط به دیدار ابرا(الیکا ناصری) و جاوید سریال یاغی است. از دید بسیاری از کاربران فضای مجازی و علاقه مندان به این سریال، خبر ناراحت‌کننده ای که در این تصویر منتشر شده در اینستاگرام علی شادمان به چشم می خورد، عبارت "و پایان نزدیک است" می باشد که خیلی از دنبال کنندگان این سریال دوست نداشتند به این زودی ها فرا برسد.

تصویر منتشر شده در اینستاگرام الیکا ناصری، ابرا سریال یاغی

الیکا ناصری، بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی هم کمی متفاوت تر همین عکس را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

الیکا ناصری

سریال «یاغی» چند قسمت است؟

یاغی سریالی به کارگردانی محمد کارت است که با نگاهی آزاد به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش، توسط محمد کارت، پدرام پورامیری و حسین دوماری به نگارش درآمده است. پخش سریال «یاغی» از روز پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 آغاز شد و هر پنج شنبه قسمت جدیدی از این سریال ساعت 8 صبح از فیلیمو پخش می شود.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر و علی شادمان در سریال یاغی/ عکس از مجید طالبی

یاغی که زندگی جاوید جوان جنوب شهری را با تمامی مشکلات و سختی هایش و تلاش مضاعف برای بهبود اوضاع را به تصویر می کشد و در آن بازیگرانی چون طناز طباطبایی، پارسا پیروز فر، علی شادمان، الیکا ناصری، آبان عسکری، امیر جعفری، مهدی حسینی نیا و... به ایفای نقش پرداخته اند، بر اساس گفته ها قرار است در قالب 20 قسمت پخش شود و تا کنون خبری درخصوص فصل دوم سریال یاغی از سوی روابط عمومی این سریال منتشر نشده است.

جاوید سریال یاغی، عشقش و خبری ناراحت کننده

4.732
این مطلب مفید بود ؟302
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی