علی شادمان
علی شادمان بار اول با بازی در فیلم سینمایی میم مثل مادر درخشید. بازیگر نقش جاوید یاغی در مصاحبه ای از سخت‌ترین صحنه در فیلم میم مثل مادر صحبت کرد.

بازیگر مورد علاقه علی شادمان و سخت‌ترین قسمت نقشش در میم مثل مادر

علی شادمان که این روزها در نقش جاوید در سریال یاغی درخشیده است، در 10 سالگی و بعد از بازی در فیلم میم مثل مادر به برنامه مژده دعوت شد و مصاحبه جذابی با فرزاد حسنی مجری این برنامه داشت که مروری بر مصاحبه های قبلی او داشتیم و بخش های جذابی از آن را به بهانه پخش سریال یاغی و علاقه هرچه بیشتر مخاطبان به کسب اطلاعات درمورد این بازیگر، جدا کرده ایم که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

علی شادمان

صحبت های جالب علی شادمان با فرزاد حسنی

علی شادمان بازیگر پر استعداد کشورمان که از همان کودکی کار خود را در سینما آغاز کرد و سال 1385 با فیلم «میم مثل مادر» جلوی دوربین رفت. او در این فیلم نقش پسری به نام سعید را ایفا می کرد که دچار مشکلات تنفسی و معلولیت بود و مهارت زیادی در نواختن ویولن داشت.

بعد از درخشش علی شادمان در میم مثل مادر به برنامه مژده دعوت شد و با فرزاد حسنی مجری برنامه به گپ و گفت نشست. جاوید سریال یاغی 16 سال پیش در برنامه مژده در مورد بازیگر محبوبش و صحنه سخت فیلم سینمایی میم مثل مادر صحبت کرد.

فرزاد حسنی:

بین بازیگرها کی رو دوست داشتی؟

علی شادمان:

بازیگری که خیلی دوستش دارم، جدا از کسانی که باهاشون کار کردم، تو بازیگرای مرد آقای پرویز پرستویی رو خیلی دوست دارم تازگی هم یه فیلم دارم با آقای مقدم که آقای پرویز پرستویی هم بازیگرش هستند. آقای پرویز پرستویی رو از نزدیک دیدم، سلام و احوالپرسی کرد با من و گفت میم مثل مادر رو خوب بازی کردی و از من پرسید کلاس چندمی؟ بعد من هم پرسیدم شما تو فیلم آقای مقدمید؟ گفت بله گفتم من هم هستم.

بچگی علی شادمان

فرزاد حسنی:

کدوم صحنه رو خیلی دوست داشتی؟

علی شادمان:

صحنه ای که پدرم بعد از ده سال میاد و مواجه شدن من با اونه و صحنه دیگه ای هم که خیلی برام تکنیکی بود و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم، صحنه حموم بود.

فرزاد حسنی:

کدوم صحنه از همه سخت‌تر بود؟

علی شادمان:

صحنه حمام، ما برای اون یه تیکه فیلمی که می گرفتیم، 11 ساعت کار کردیم، من مدام تو آب بودم، وقتی هم که از آب می آمدم بیرون چون اون خونه هیچ وسیله گرمایشی نداشت، آپاراتور رو می آوردن بالا من گرم میشدم و هر چند دقیقه یک بار من می رفتم و دوباره می آمدم و سخت‌ترین پلان فیلم تو وان حمامه که اون صحنه ای که زیرآبم و نفسم رو نگه میدارم، بعد از گرفتن اون صحنه آمدم بیرون و گریه کردم، یه دونه نگاتیو تو اون صحنه هدر دادیم.

پیش بینی فرزاد حسنی از آینده علی شادمان

فرزاد حسنی مجری برنامه مژده 16 سال پیش زمانی که علی شادمان تنها یک فیلم (میم مثل مادر) بازی کرده بود، آینده او را پیش بینی نمود و گفت:

تو بازیگر بسیار خوبی خواهی شد، کَما که هستی چون فکرت بزرگه، آدم هایی که از شغل های خودشون بزرگترن علی، از مسئولیت هایی که بهشون میدن بزرگترند، همیشه تو اون شغلشون به چشم میان و دیده میشن، همیشه سعی بکن کارهایی رو بگیری که اون کارها از خودت بزرگتر نباشن، تو از اون کارها بزرگتر باشی، اون وقت هیچ وقت جلوی کار کم نمیاری.

فیلم های علی شادمان

علی شادمان/ عکس از سروش منوچهری

مختصر بیوگرافی علی شادمان و فیلم هایش

علی شادمان بازیگر ایلامی سینما و تلویزیون ایران متولد 4 آذر 1375 است. این بازیگر که آخرین نقش آفرینیش مربوط به سریال یاغی می باشد، کارنامه هنری خوبی داشته و در آثاری چون میم مثل مادر، صد سال به این سال ها، سرزمین کهن،کیمیا، می خواهم زنده بمانم، مردن در آب مطهر، شنای پروانه، جان دار، محکومین، ماه و پلنگ، دیوار به دیوار1 و 2 و... بازی کرده است.

علی شادمان مجرد است و در خانواده ای فرهنگی رشد یافته، پدرش مسعود شادمان دکترای تاریخ و استاد دانشگاه و مادرش بتول رشنوادی معلم علوم بوده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود به نام آرینا دارد.

بازیگر و صحنه مورد علاقه علی شادمان در میم مثل مادر

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
منبع : عکاس: مهدى آشنا / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی