علی ضیا

پاسخ علی ضیا به کامنت ازدواجی فالوورش

تاریخ انتشار : 26 دی 1402کد مطلب : 91816زمان مطالعه : 2 دقیقه
سید علی ضیاء کاشانی، مجری و تهیه‌کننده تلویزیون و گوینده رادیو بالاخره به کامنت های ازدواج پاسخ داد.

پاسخ علی ضیا به کامنت ازدواجی یکی از فالوورهایش

علی ضیا مجری سرشناس کشورمان که این روزها پادکست گفت‌وگو محور باضیا را کارگردانی و اجرا نموده است، در قالب یک استوری به کامنت یکی از مخاطبینش درباره ازدواج واکنش نشان داد. در ادامه این بخش از نمناک پاسخ بامزه مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی فرمول یک به کامنت ازدواجی یکی از فالوورهایش را مشاهده خواهید کرد.

علی ضیا از مجریان جوان و مشهور رسانه ملی که با اجرای برنامه های ثابت و ویژه برنامه های مناسبتی مخاطبان فراوانی را به پای تلویزیون می نشاند، در فضای مجازی بسیار فعال است و هر روز با قرار دادن باکس و استوری هایی با طرفدارانش ارتباط دارد، مجری برنامه باضیا در استوری اخیرش درباره سر رفتن حوصله اش صحبت کرد و پیشنهاداتی را از فالوورهایش دریافت نمود که یکی از آنها درباره ازدواج بود، علی ضیا در پاسخ کامنت این کاربر( برو زن بگیردیگه وقت برای حوصله سر رفتن نداری) با زبان طنز داد و نوشت:

انقدر به من انگیزه ندید

علی ضیا

استوری علی ضیا درباره سر رفتن حوصله اش و ازدواج کردن

مختصر بیوگرافی علی ضیا مجری

سید علی ضیاء کاشانی، مجری و تهیه‌کننده تلویزیون و گوینده رادیو متولد 26 شهریور 1364در کاشان است.او ازدواج نکرده و مجرد است و در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده است، مادرش شهره احدیث نویسنده و پدرش سید حسین ضیا تاجر بوده و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام شیما دارد.

برنامه های علی ضیا

علی ضیا تا کنون مجری برنامه هایی چون نیمروز، ویتامین ث، فرمول یک،بعضیا، تحویل سال نو، امشب، گزینه جوان، ماه عسل و... بوده است. او تجربه بازیگری را نیز دارد و در سریال دفترخانه شماره 13 و فیلم چند اپیزودی رابطه بازی کرده‌است.

پاسخ علی ضیا به کامنت ازدواجی فالوورش

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : عکاس علی خلعتبری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی