علیرضا آرا

بازیگر از سرنوشت عزادار شد

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1399کد مطلب : 80048زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرضا آرا بازیگر سریال عقیق و از سرنوشت در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

پدر علیرضا آرا بازیگر کشورمان درگذشت

دنیا محل گذر است و یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که هر کس میتواند در زندگی تجربه کند غم از دست دادن پدر و مادر است.

علیرضا آرا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

اندوه علیرضا آرا در از دست دادن پدرش

علیرضا آرا با انتشار عکسی از پدرش نوشت:

پدرم مرد خوبی بود، شریف، دلسوز، زحمت کش. یک عمر ما را زیر بال گرفت و کشید تا خوشبختی.

بابا عاشق زندگی بود، خسته نمی شد، جا نمی زد، وا نمی داد. نه سایه کم می کرد و نه لطف. تا عصر تلخ امروز. تا عصر تلخ امروز.

خسته شدی باباجان؟! پی آرامشت رفتی و تنها؟! سبک شدی حالا؟ پدرم این بار فقط قلب ما را بر بال کشید و با خود برد . پدرم پر کشید. رفت....رفت.

پدر علیرضا آرا

شبنم مقدمی همسر علیرضا آرا بازیگر کشورمان است و این زوج هنرمند از بی حاشیه ترین های دنیای هنر هستند که سالهاست که در کنار هم زندگی میکنند.

علیرضا آرا و شبنم مقدمی

این بانوی هنرمند کشورمان هم برای از دست دادن پدر همسرش نوشت:

چند شب پیش علی رضا خواب بابامو دیده بود. خواب دیده بود بابام خوشحال و سرحال دم ِ در ِ خونه ی قدیمی مون تو عظیمیه وایساده، تعارف می کنه به ما و هی می گه چرا نمی آین تو پس؟ و خنده هم از دهنش نمی افتاده. وقتی بیدار شد یه عالمه گریه کرد، یه عالمه دوتایی گریه کردیم بعدم گفت گمونم بابات می خواست بهم بگه اینجا همه چی خوبه ...همه چی آرومه...رها کن باباتو بذار بیاد پیشم...بذار بیاد ...راضی نباش به این همه زجر کشیدنش...درست می گفت، پیغام ِ بابامو درست دریافت کرده بود...بابایی امروز عصر رفت. رفت پیش بابام.

آرامشت مانا و مبارک بابایی جان. سخت گذشت این آخریا، می دونم...حالا دیگه آرومی. سفرت به روشنی ...روانت غرق ِ نور مرد ِ شریف .سلام منو به بابام برسون.

این عکس رو، ده پونزده سال پیش من گرفتم از بابایی...دوربین نو خریده بودم، ذوق داشتم. گفت بیا از من عکس بگیر که دوربینت مبارک شه...بعدم کلی خندیدیم با هم.

دعامون کن بابایی...خیلی نیاز داریم این روزا ...خیلی واجبه.

پدر علیرضا آرا

علیرضا آرا از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که در سریال هایی چون پشت بام تهران، زیر پای مادر، عقیق، دلدار، از سرنوشت، دوپینگ و زمین گرم به ایفای نقش پرداخته است.

علیرضا آرا

بازیگر از سرنوشت عزادار شد

4.749
این مطلب مفید بود ؟463
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی