تولد
علیرضا کمالی
علیرضا کمالی بازیگری که با نقش رضا پروانه به شهرت و محبوبیت بسیاری رسید با انتشار عاشقانه ای در اینستاگرام خود، باعث کنجکاوی طرفدارانش شد.

اینستاگرام علیرضا کمالی و شعری عاشقانه برای رضا پروانه

علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه که این روزها در سریال نمایش خانگی پوست شیر استعداد بازیگری خود را به نمایش گذاشته است، بعد از پخش قسمت دوم از فصل پایانی سریال پوست شیر اینستاگرامش را با عکسی از خود به روز کرد که مورد استقبال طرفداران سریال پوست شیر قرار گرفت.

در ادامه عکس علیرضا کمالی در قامت رضا پروانه پوست شیر را مشاهده می کنید. هرچند که رضا پروانه سریال پوست شیر، شخص خاصی را مخاطب این شعر عاشقانه خود قرار نداده اما برخی از کاربران فضای مجازی تصور میکنند که آقای بازیگر عاشق شده.

علیرضا کمالی که در پوست شیر نقش رضا پروانه دوست نعیم را ایفا کرده است، در جدیدترین پست اینستاگرامیش عکسی از خود منتشر نمود و نوشت:

والله که شهر بی تو مرا حبس می‌شود

آوارگی و کوه و بیابانم آرزوست

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت

شیر خدا و رستم دستانم آرزوست

علیرضا کمالی

علیرضا کمالی در سریال پوست شیر/ عکس از فتاح ذی نوری

بیوگرافی علیرضا کمالی، بازیگر نقش رضا پروانه سریال پوست شیر

علیرضا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون 27 اردیبهشت 1359 در خانواده ای سه نفره در محله نظام آباد تهران متولد شد، پدرش مرحوم علی اصغر کمالی نژاد از قهرمانان شناخته شده رشته پرورش اندام در ایران و جهان و مادرش فرهنگی است، او تنها فرزند خانواده می باشد.

او در آثاری چون پوست شیر، آهوی من مارال، نفس، وارش، لحظه گرگ و میش، نردبام آسمان، انقلاب زیبا، نرگس، ثارالله، قلب یخی، میلیاردر، شاه کش، هفت و نیم، آبادان یازده 60، شاهین و...بازی کرده است.

عاشقانه علیرضا کمالی یا رضا پروانه پوست شیر

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی