الوپیک
الوپیک، یک سامانه آنلاین برای حمل و نقل میباشد که تمام امکانات حمل و نقل و جا به جایی را در اختیار شما میگذارد.

درخواست هایتان را تا یک ماه بعد رزرو کنید

سامانه حمل ونقل کالای درون شهری الوپیک با ناوگان 100هزار نفری خود امروز به عنوان اصلی ترین سامانه حمل ونقلی در ارائه خدمات به کسب وکارها نقش آفرینی می کند. 

الوپیک با سرویس پیک موتوری کار خود را آغاز کرد و پس از آن برای ارتقاء خدمات خود به کسب وکارها و مشتریان سرویس های بعدی خود را همچون وانت بار سبک و سنگین، تاکسی موتور برای جابجایی مسافر، الوپست برای ارسال بسته های پستی به سراسر کشور، پیک اختصاصی برای برای کسب و کارها و الوفروش برای فروش امن با پرداخت هزینه کالا در محل راه اندازی کرد. 

سرعت عملکرد الو پیک

از آنجایی که الوپیک بعد از گذشت سه سال، همچنان صدرنشین حوزه حمل ونقل آنلاین کالای درون شهری است و بیش از 60 درصد کاربرانش را کسب وکارها تشکیل می دهند، با افزودن قابلیت های جدید سعی دارد موجب سهولت، سرعت و رونق کسب وکارها باشد.  

یکی از این قابلیت ها که برای سرعت عملکرد کسب وکارها کاربرد زیادی دارد، رزرو درخواست ها است. در این قابلیت کسب وکارها و مشتریان می توانند تمام درخواست های خود را تا یک ماه آینده زمان بندی و رزرو کرده و درخواست در روز و ساعت مشخص شده به صورت خودکار انجام می شود.

به طوری که کاربر می تواند در حین ثبت درخواست، زمان انجام درخواست را به بعدا موکول کند و در بخش تنظیمات ، روز ارسال، ساعت و دقیقه را مشخص کند. از لحظه ثبت سفارش، یک سفیر در سرویس های «پیک موتوری»، «تاکسی موتور»، «وانت بار سبک و سنگین» و «الوپست» درخواست را پذیرفته و در زمان مشخص سفیر خود را به مبدا می رساند. 

خدمات الو پیک

البته ناگفته نماند در صورتی که به هر دلیل سفیر درخواست را کنسل کند، سیستم به صورت خودکار سفیر دیگری را جایگزین می کند. بنابراین کاربر با اطمینان کامل می تواند ارسال تمام مرسولات خود را به این قابلیت بسپارد و زمان خود را مدیریت کند. 

تا کنون درصد قابل توجهی از کسب وکارها به این قابلیت اعتماد کرده و ارسال های پرتعداد خود را زمان بندی و رزرو کرده اند. 

اگر شما هم کسب وکاری دارید که باید محصولاتتان را در سلامت و امنیت و راس زمان مشخصی به دست مشتریانتان برسانید، می توانید ارسال های تک مقصده یا چند مقصده خود را با هر یک از سرویس های الوپیک رزرو کرده و از انجام آن مطمئن باشید. 

البته این قابلیت محدودیتی برای کاربر ندارد و در صورتی که شما می خواهید هر روز به موقع به محل کارتان برسید، یا دیگر نمی خواهید از قرارهایتان جا بمانید، می توانید از قبل تاکسی موتور الوپیک را رزرو کنید تا خود را از استرس دور کرده و همیشه یک فرد خوش قول باشید.

رونمایی از قابلیت جدید الوپیک

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی