امین اسکندریان
امین اسکندریان بازیگر جوان سریال روزهای ابدی است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

امین اسکندریان بازیگر روزهای ابدی کیست

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری از 8 دی ماه پخش خود را در شبکه یک سیما آغاز کرد.

این سریال با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت اما با معرفی چند بازیگر جوان هم همراه بود که امین اسکندریان یکی از آنها است.

امین اسکندریان بازیگر نقش مهدی در روزهای ابدی

امین اسکندریان بازیگر جوان کشورمان در اولین تجربه جدی بازیگری در قاب تلویزیون در سریال روزهای ابدی مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقش مهدی در این است.

امین اسکندریان

این هنرمند جوان در سریال روزهای ابدی نقش جوانی انقلابی به نام مهدی را ایفا میکند که از نقش های اصلی قصه این سریال به شمار میرود.

امین اسکندریان بازیگر

امین اسکندریان در سریال روزهای ابدی با بازیگرانی چون احمد نجفی، زهرا سعیدی، حمید گودرزی، علیرام نورایی، جلیل فرجاد، رحیم نوروزی، شهره لرستانی، صالح میرزا آقایی، امیرمحمد زند، کاوه سماک باشی، کیمیا اکرمی، یلدا افشارنیا و... همبازی است.

امین اسکندریان و صالح میرزا آقایی

بازی در سریال آوایی در گلستان در سال 79 اولین تجربه بازیگری امین اسکندریان محسوب میشود و از دیگر کارهای او میتوان به فعالیت در تئاتر اشاره کرد.

امین اسکندریان

امین اسکندریان متولد دهه 60 است و در نمایش هایی چون بخاطر پدرم، مکبث، درخت سیب گناهکار نیست و... به ایفای نقش پرداخته است.

امین اسکندریان

امین اسکندریان

امین اسکندریان بازیگر سریال روزهای ابدی را بهتر بشناسید

3.940
این مطلب مفید بود ؟319
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی